Gruodžio butų TOP Vilniuje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Dairotės naujo būsto? Erdvesnio, skoningai įrengto, su pribloškiančia panorama pro langą? Ieškantys buto sostinėje gruodžio mėnesį labiausiai domėjosi išskirtiniais pasiūlymais – stilingu loftu, panoraminius vaizdus dovanojančiu naujos statybos būstu, Provanso interjeru ir privačiu ramybės kampeliu medžių paunksmėje.

Žvėryne, Lūšių g., parduodamas 85 m² ploto trijų kambarių butas mūriniame 2003 m. statybos name vilioja savo strategiškai patogia vieta – pėsčiomis galima greitai pasiekti tiek prekybos centrą „Panorama“, tiek naujai statomus biurų pastatus. Be to, namas iš visų pusių apsuptas žaliųjų zonų ir yra labai ramioje vietoje, tad naujakuriai neturės jokių nepatogumų dėl triukšmo, parkavimo problemų ar nepravažiuojamų gatvių. Savininkai kaip privalumą nurodo ir čia pat esantį Karoliniškių draustinį bei 3 vaikų darželius ir mokyklą, šiek tiek tolėliau – senąjį Žvėryną ir Vingio parką.

Privalumų vardijama ir daugiau: kaimynai draugiški, o sienos storos, tad triukšmo ne tik iš gatvės, bet ir iš aplinkinių butų nėra. Kadangi būstas parduodamas su visais baldais, santechnika ir buitine technika, gyventi galima keltis iš karto. Moteris iš karto paperkanti detalė šiame bute – erdvi drabužinė, kurioje gali tilpti visas gyvenimas!

 

 

Vilniaus Senamiestyje, Šaltinių g., parduodamas trijų kambarių butas naujos statybos name išsiskiria pro langą atsiveriančia pribloškiančia panorama: po kojomis atsiveria sostinės raudoni stogai ir bažnyčių bokštai. Šviesiame ir puikiai suplanuotame 85 m² bute įrengti du miegamieji, svetainė, vonios kambarys, darbo zona. Buto langai žvelgia į Rytus ir Vakarus, tad nuostabūs Senamiesčio vaizdai jus pasitiks ir saulei tekant, ir leidžiantis. Bute įrengtas grindinis šildymas, rekuperacija, trūksta tik vonios ir WC įrengimų. Interjere naudotos aukštos kokybės medžiagos – atsparios ir kokybiškos vinilinės grindys, mediniai langai, apgalvotas apšvietimas.

 

 

 

Virtuvės balduose įmontuota įranga, įrengtos spintos, na, o jei pageidaujate vaizdus pro langą stebėti prie ugnelės – yra galimybė įrengti židinį, mat butas yra viršutiniame namo aukšte. Pageidaujantys automobilio vietos ją gali įsigyti garaže arba požeminėje stovėjimo aikštelėje.

Didelių erdvių mėgėjus sužavėjo Naujamiestyje, Vytenio g., parduodamas dviejų kambarių 64 m² ploto loftas, įsikūręs viename pirmųjų į loftus perdarytame buvusios Elfos gamyklos pastate. Kadangi būstas viršutiniame namo aukšte, jame įrengtas ir daugelio pirkėjų išsvajotas židinys, o malkų šalia esančiame sandėliuke šeimininkai sukaupė net dvejiems metams! Privalumų yra ir daugiau – karštą dieną šeimininkus vėsins kondicionierius, o šaltuoju sezonu maloniai nuteiks šildomos grindys.

Šis būstas išsiskiria ne tik labai aukštomis – net 4,4 m. lubomis, bet ir ypač skoningai dizainerių įrengtu interjeru, tad kiekviena detalė apgalvota iki smulkmenų, o didžioji dalis baldų yra specialiai gaminti šiam loftui.

Romantikus nudžiugins ant namo stogo įkurta didelė bendro naudojimo terasa, kurioje galima gurkšnoti kavą, kepti kepsnius ir maloniai šnekučiuotis su draugais. Meniškas sielas pavergs ir lofto aplinka, kadangi šį kvartalą kiekvienais metais papildo „Open Gallery“ menininkų projektai, kurių metu pastatų sienos papuošiamos menininkų darbais ir skulptūromis. Jaudinatės dėl vietos automobiliui? Pamirškite šią problemą! Jam yra rezervuota vieta.

 

 

 

Provanso stiliaus mėgėjų akį gruodžio mėnesį patraukė Pašilaičiuose, Justiniškių g., parduodamas 3 kambarių, 64 m² ploto butas 2008 m. statybos name. Šviesus ir jaukus butas parduodamas su visais Provanso stiliaus baldais, tad jei jums prie širdies šis stilius, galėsite įsikelti iš karto! Būstui priklausantys du balkonai žvelgia į Pietryčius ir garantuoja saulės šviesą ištisus metus. Sutikite – apniukusioje Lietuvoje tai didžiulis privalumas.

Buto išplanavimas ypač patogus ir racionalus – yra poilsio zona ir du miegamieji kambariai. Neseniai sudėtos ilgaamžio laminato grindys ir medinės rankų darbo durys tarnaus ilgai, o virtuvė mėgstančius gaminti nudžiugins ne tik itin kokybiškais rankų darbo baldais su BLUM furnitūra, bet ir visa įranga: elektrine kaitlente, orkaite, įmontuota indaplove ir šaldytuvu. Dėmesio muzikos gerbėjams: bute įrengta garso ir muzikos įranga, tad muzikos terapija kiekvieną vakarą jums garantuota.

 

 

 

Ieškote būsto toliau nuo miesto šurmulio? Bajoruose parduodamo trijų kambarių 78 m² ploto būsto kotedžų tipo name akys mėgaujasi žaliais pušyno vaizdais ir naujuosius šeimininkus ketina nudžiuginti milžiniška – net 76 kv.m – terasa. Ne veltui šie skandinaviško tipo naujos statybos namai pavadinti „Bajorų Perlu“ – čia tikrai nepristigsite privatumo, jausitės tarsi gyvendami atokiame užmiestyje.

Pravėrus šio būsto duris pasitinka stilingas interjeras, unikalūs baldai, o galutinai pavergia jaukiai spragsinčios malkos židinyje. Svetainė sujungta su virtuve, du miegamieji, vonios kambarys, drabužinė, balkonas ir netgi sandėliukas – puikios sąlygos gyventi gamtą mylinčiai šeimai. Nesijaudinkite – čia jausitės tikrai saugiai, nes teritorija uždara, su šlagbaumu ir vaizdo kameromis. Beje, gruodžio 14 d., ketvirtadienį nuo 18 iki 20 val. šeimininkai rengia atvirų durų dieną – paskubėkite!