Gineitiškėse plėtojamas 9 pastatų projektas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Gineitiškėse, naujoje, uždaroje vakarietiško stiliaus gyvenvietėje, plėtojamas 9 pastatų projektas „Žirgų1“. Vieno aukšto su mansarda būstų sklypų dydis prasideda nuo 3.22 arų iki 5 arų. 

Tai gyvenvietė su visa infrastruktūra, šaligatviais, gatvių apšvietimu, vaikų žaidimo aikštelėmis, pilnai sutvarkytu gerbūviu, kelio užkardu bei viešojo transporto stotele šalia ir asfaltuotu privažiavimu. Ežeras pasiekiamas per 1 min pėsčiomis. „Žirgų 1“ gyvenvietėje numatyti skirtingų plotų ir konfigūracijų būstai.

 

Pagal poreikį naujakuriai galės rinktis iš 86-356 kv.m būstų. Stilingi vienaaukščiai būstai suprojektuoti su vitrininiais langais, klinkerio plytelėmis dekoruoti fasadai, funkcionaliai suplanuotos vidaus erdvės, visi namai turės medžio lentų terasas. Mažesnio būsto šeimai priklausys nuosava stovėjimo aikštelė dviems automobiliams. Erdvesnių būstų gyventojai galės rinktis garažą vienam arba dviem automobiliams.

I projekto etapas – 6 pastatai yra jau statomi, didžioji dalis būstų jau sėkmingai parduoti. Projekto sėkmė paskatino projekto vystytoją ieškoti geriausių sprendinių kaip pasiekti A+ energinio naudingumo kategoriją. Bendrą sprendinį pavyko rasti su UAB „Šilputa“.Tai sąlygojo naujų inovatyvių technologijų panaudojimą projekto II-ame etape, kurio statybos dar tik prasidės.

 

Trys pastatai bus statomi pagal naują UAB “Šilputa” liktinių klojinių ICF technologiją.Šilputa ICF gaminama Lietuvoje pagalVokietijos technologiją. Dėka šios vokiečių technologinės naujovės galime kuo paprasčiau pasiekti A+ klasės energinio naudingumo rodiklius statomuose būstuose.

Šilputa ICF technologija pasižymi ne vienu privalumu. Kadangi ICF blokeliai surenkami kaip kaladėlės ir sujungiami vieni su kitais nenaudojant jokių priemonių ir nepaliekant tarpų, tai tokie namai surenkami greitai – nereikia gaišti tvirtinant papildomas medžiagas ar komponentus, tokių sujungimų dėka – eliminuojami šalčio tiltai, pasiekiamas geresnis sandarumas. Tokiuose būstuose garso jėga sumažinama apie 80 proc. dėka didelio betono storio blokelių viduje.

 

Šilputa ICF sienos neturi savyje organinių medžiagų, nepasiduoda bakteriniam užteršimui, nėra drėgmės įgeriamumo, o tai gerokai sumažina pelėsio bei grybelio atsiradimo tikimybę. Putplasčio žaliava naudojama Šilputa ICF sistemai netoksiška ir neturi savo sudėtyje pavojingų mežiagų, tokių kaip formaldehidai ir asbestas, tad labiausiai atitinka žaliojo namo sąvoką.

 

Draudimo kompanijos pripažįsta ICF namus saugiausiais, nes tokių namų konstrukcijos atsparios ugniai – sustabo ugnies plitimą nuo 4 valandų. Tvirtas konstruktyvas nesugrius. Statant su Šilputa ICF technologija nereikia pagalbinių medienos gaminių, todėl tausojama mūsų visų aplinka, bereikalingai nekertami medžiai.

„Statydami ar pirkdami tokį namą – investuojate į savo ir savo vaikų ateitį, gaudami vieną pažangiausių, šilčiausių ir žaliausių statybos technologijų. Pažangūs technologiniai sprendimai, žaliojo namo idėjos atėjimas į mūsų gyvenimą būtinai padidins būsto likvidumo kainą ateityje“ – įsitikinęs UAB „Šilputa“ pardavimų vadovas Darius Kviatkovskis.