Foto ant drobės – populiarėjanti interjero detalė

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Ant drobės atspausdinta nuotrauka, naudojama kaip dekoro elementas, dar žinoma kaip fotopaveikslas. Jie dažnai naudojami dekoruojant namus, biurus, restoranus ar bet kokias tokias komercines vietas su specialiai parinktais vaizdais ar suasmenintomis nuotraukomis. Fotopaveikslai atkuria aliejinių paveikslų ar akrilo paveikslų efektą, todėl bet kuri foto ant drobės atrodo kaip meno kūrinys.

 

Foto ant drobės – moderniam interjerui

Senovėje drobės buvo gaminamos iš kanapių, tačiau šiais laikais masinei gamybai jos dažniausiai gaminamos iš medvilnės, lino ar poliesterio. Vienintelis dalykas, kuris buvo tarp audinio pokyčių, yra nuotraukose spalvos tikslumas. Spalva prasiskverbia į audinius, todėl šiek tiek praranda paveikslo spalvų ryškumą ir gyvybingumą. Tačiau poliesterio medžiagoje gali išlaikyti ne tik drobės tekstūrą, bet ir spalvų ryškumą.

Kuo skiriasi nuotraukos ir fotopaveikslai?

Paprastos nuotraukos yra spausdinamos ant kartono, o nuotraukos ant drobės yra atspausdinamos ant medvilnės ir poliesterio mišinio. Nors nuotraukos atrodo kaip plakatų atspaudai, tačiau nuo pastarųjų ir nuotraukų ant drobės labai skiriasi storiu, tekstūra ir tolygiu spalvų padengimu. Foto ant drobės suteikia ryškų detalumą bet kuriai Jūsų nuotraukai. Tačiau įprastos nuotraukos yra kur kas pigesnės nei nuotraukos ant drobės. Bet kai kalbame apie namų ar kokios nors komercinės vietos interjerą net nekyla abejonių, kad geresnis pasirinkimas yra foto ant drobės!

Popierinis drobės spaudinys

Spausdinimas ant popieriaus buvo vienas iš patogiausių būdų demonstruoti nuotraukas. Šis būdas suteikia ypatingą estetiką, būdingą paveikslams, kurią supranta ir žavisi daugelis žmonių.

Spausdinimas ant drobės šiais laikais tapo toks pat pigus kaip nuotraukų spausdinimas ant popieriaus. Taigi efektas, atsirandantis demonstruojant nuotrauką ant drobės, o ne ant popieriaus, yra didelis privalumas, dėl kurio žmonės kasdien renkasi drobę savo namų ar darbo erdvėms ir dekoruoti.

Spausdinimo ant popieriaus ir drobės privalumai bei trūkumai

Spausdinimas ant popieriaus idealiai tinka, spausdinant mažesnius formatus rankomis, nes išryškinamos ryškesnės detalės. Tačiau pagrindinis popieriaus atspaudų trūkumas yra tas, kad jie blizga arba atspindi šviesoje. Be to, tokių popierinių nuotraukų spaudinių įrėminimas gali būti brangus, jei nuotraukų dydžiai yra dideli.

Dažniausiai spausdinama ant drobės, nes tai suteikia aliejinės tapybos efektą. Jie suteikia erdvėms šiuolaikiškos išvaizdos pojūtį, o didelių dydžių spausdinimas yra prieinamas finansiškai, palyginti su spausdinimu ant popieriaus. Tačiau didžiausias trūkumas yra Jums išsirinkti tinkamą nuotrauką, kurią norite spausdinti ant drobės.