Energetinis efektyvumas pramonėje – geriausia praktika, kurianti vertę ir verslui, ir visai Lietuvai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Iki 2020 m. Lietuva yra įsipareigojusi sutaupyti tiek energijos, kiek pati suvartoja per metus – 11,7 TWh (teravatvalandės). Antrus metus vertinant įgyvendintus energetinio efektyvumo projektus matyti, kad itin didelis sutaupymų potencialas slypi pramonės įmonių veikloje. Apie įdomiausius pastarojo meto atvejus ir priemones, taikomas siekiant energiją vartoti taupiau, iš pirmų lūpų išgirsti jau lapkritį bus galima konferencijose „Tiek, kiek reikia Pramonei“.

Šiuos renginius penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose kasmet organizuoja elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) kartu su partneriais. Šiemet juose ypatingas dėmesys bus skiriamas sklandžiai atsinaujinančių išteklių integracijai, konkretiems vartojimo apskaitos ir analizės žingsniams bei šių duomenų pritaikymo galimybėms, taip pat Lietuvoje dar naujoms technologijoms, pasitelkiamoms norint kaupti pagamintą energiją.

„Norėdami įgyvendinti šalies įsipareigojimus, turime ne tik daugiau sužinoti apie energetinį efektyvumą, bet ir imtis aktyvių veiksmų energiją vartojant taupiau. Dalyvaudamos šiose konferencijose ir dalindamosi savo patirtimi įmonės, tikiu, ne vienu žingsniu priartėja prie realaus pokyčio, matomo ne tik sąskaitose už energiją, bet, žvelgiant globaliau, ir mūsų aplinkoje, kuri tampa vis švaresnė“, – konferencijų misiją apibūdina Nerilė Mažeikienė, ESO Sprendimų klientams departamento direktorė.

 

Nemokamų renginių serijoje dalis pranešimų skirsis – apie įdomiausius pastaruoju metu įdiegtus energetinio efektyvumo sprendimus ir gautus rezultatus pasakos skirtingų regionų atstovai. Dalyviams tai – ir puiki proga sužinoti, kas vyksta šalia, ir galimybė per kelias renginio valandas užmegzti tiesioginį kontaktą ar gauti konkretų patarimą.

„Tiek, kiek reikia Pramonei 2018“ konferencijų ciklas prasideda lapkričio 6 d. Panevėžyje, tęsis Šiauliuose (lapkričio 13 d.), Klaipėdoje (lapkričio 14 d.), Kaune (lapkričio 22 d.) ir baigsis Vilniuje (lapkričio 27 d.). Registruotis galima jau nuo spalio 22 d. ESO svetainės www.eso.lt skiltyje „Verslui“.