Darbuotojų sveikata užmiršta?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
„Svarbiausia – darbuotojas. Jei rūpiniesi savo darbuotojais, jie pasirūpins tavo klientais“ – Richard Branson. O šią mintį patvirtina atlikti tyrimai, jog gerą darbo aplinką sukūręs darbdavys, ne tik padarys darbuotojus laimingesnius, bet ir pagerins įmonės pasiektus rezultatus. Tai kas gi tas geras darbdavys ir ar yra spragų, apie kurias nėra pagalvota? 

Sukurta gera darbo atmosfera, darbuotojai aprūpinti tinkama įranga, darbo vietoje patogu ir malonu dirbti, pakanka šviesos ir elementarių priemonių darbui atlikti, kasmetiniai įmonės vakarėliai, teambuilding renginiai, bendri pusryčiai, priedai prie algos, ir dar daugybė kitų detalių sudedant į vieną bendrą visumą sukuria gerą atmosfera darbuotojui. Bet ar yra vietų, kuriose darbdavys palieka spragų?

Sveikata – svarbiausia

Sveikata – sritis kuri gauna nepakankamai dėmesio. Net jei įmonė turi sporto salę ar suteikia darbuotojui sveikatos draudimą, dažnai pamiršta apie viena detalę – seni kondicionieriai darbo patalpose (biurai, konferencijų salės ir kitos panašios erdvės). Didžiausios jų problemos – netolygus oro pasiskirstymas ir kondicionierių nepriežiūra.

 

Pirmuoju atveju nėra sukuriamas geras mikroklimatas darbuotojams, kadangi sėdintys šalia kondicionieriaus visuomet kenčia nuo peršalimo, išsausėjusių akių, skaudančio kaklo, o sėdintys toliau nuo kondicionieriaus kenčia nuo karščio, jaučia diskomfortą. Viename Vilniaus biurų dirbanti Agnė Urbanovič paklausta ar susiduria su oro kondicionieriaus problemomis, juokais sako, kad kondicionierius senas ir pučia dulkes. O jei rimtai kalbant, sunku sureguliuoti tinkamą temperatūrą, taip pat labai sausina orą, o jei lauke vyrauja karštis, dažnas biure vaikšto skaudančia gerkle ar varvančia nosimi. Tokių biurų Vilniuje galima rasti daugybę.

 

Kondicionieriaus priežiūra – būtina

„Didžiausia klaida – neatlikta kondicionieriaus profilaktinė priežiūra. Jei kondicionierius naudojamas rečiau, užtenka kartą per metus atlikti priežiūros darbus, jei dažniau naudojamas, reikėtų ir kelių kartų“ – Sako įmonės UAB „Gedarta“ specialistas Gediminas Ivanauskas.

Neprižiūrėtame kondicionieriuje kaupiasi begalė bakterijų, kurios yra išpučiamos kaskart įjungus įrenginį. Jautresni ar silpnesnę imuninę sistemą turintys žmonės tą pajunta labai greitai, dėl atsiradusių alergijų, išsausėjusių akių ar kitokių padarinių.

„Samsung“ naujiena kuri pasirūpins darbuotojų sveikata

Rinkos milžinė „Samsung“ pateikia naujieną, kuri palengvins gyvenimą biurų darbuotojams, o ir darbdaviams dalia taps lengvesnė, juk sergantis darbuotojas, nėra efektyvus darbuotojas.

„Wind-Free™“ kasetinis kondicionierius, skirtas biurams, konferencijų salėms ar panašioms patalpoms. Šis kondicionierius išskirtinis dėl savo funkcijos vėsinti orą, nepučiant vėjo. Technologijos „Wind-Free™“ paslaptis – prietaiso priekiniame paviršiuje esančios tūkstančiai mikro skylučių, kurios orą švelniai ir tolygiai paskirsto po visą patalpą.

 

„Samsung“ siekis – sukurti tobulą mikroklimatą

Siekiant patenkinti tiek darbuotojų, tiek darbdavių poreikius, „Samsung“ daugiausiai dėmesio skyrė mikroklimato kūrimui. Į šią sąvoką v pagrindinės „Wind-Free™“ kondicionieriaus savybės tokios kaip:
• „Wind-Free™“ funkcija kurią verta paminėti ne kartą. Patalpa vėsinama be tiesioginio oro pūtimo, o oras paskirstomas tolygiai po patalpą, pasiekiant kiekvieną kampą.
• Garsas. 19 dB garsas prilygstantis triukšmui bibliotekoje, neblaškys dėmesio todėl galima bus rami
• Virus Doctor (oro jonizatorius). Oras patalpose bus švaresnis, todėl nereikės jaudintis dėl alergijų ar nemalonaus kvapo, sklindančio iš kondicionieriaus.
• Judesio jutiklis. Naujai sukurtu judesio jutikliu galėsite pritaikyti oro srauto tėkmę asmeniškai, pasirinkdami norimą komforto lygį. Be to, šis jutiklis nustato temperatūrą ir judėjimą kambaryje, taip palengvindamas efektyvų valdymą.

Naujasis kondicionierius turi aibę ir kitų privalumų, taip pat yra ekonomiškas bei ekologiškas, todėl panašu, kad ateityje toks kondicionierius turėtų tapti kiekvieno biuro standartas. Vertėtų nepamiršti ir minties, kad sveikas ir laimingas darbuotojas – sėkmingi įmonės rezultatai. Rūpinkitės savo darbuotojais ir jums bus atlyginta.

„Samsung“ partneriai UAB „Gedarta“ rūpinasi šių kondicionierių platinimu ir montavimo darbais.