Buitinių nuotekų valymo įrenginiai – ką būtina žinoti renkantis?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Centralizuotas nuotekų surinkimo tinklas toli gražu neaprėpia visų Lietuvos kampelių. Šiuolaikiniai namai neįsivaizduojami be tokių patogumų kaip tualetas, dušas arba vonia, tad daugeliui užmiesčio naujakurių būtina įsirengti nuotekų valymo įrenginį.

Beveik 23-ejus metus veikiančios ir reikalingą įrangą gaminančios, montuojančios ir aptarnaujančios UAB „Švaistė“ specialistai atsako, ką reikėtų žinoti apie buitinių nuotekų valymo įrenginių pasirinkimą ir kokiais privalumais išsiskiria įmonės siūlomi produktai.

Tvirta ir patvari konstrukcija.

Įrenginių talpos gaminamos iš lakštinio polipropileno. Tai rūgštims, šarmams ir korozijai atspari medžiaga, gerai atlaikanti aplinkos poveikį, kas neleidžia abejoti, jog įrenginiai tarnaus ilgai naudojami net ir lauko sąlygomis.

Patvarumą taip pat užtikrina išmani talpų konstrukcija, kurią sutvirtina standumo briaunų išdėstymas, neleidžiantis gruntui deformuoti korpuso. Gaminių kokybei užtikrinti, nuolat atliekami produkcijos testavimai ir bandymai.

UAB „Švaistė“ suteikia 10-ties metų garantiją požeminėms BV-GB tipo įrenginio konstrukcijoms ir dvejų metų garantiją elektrinei įrenginio daliai.

Nekomplikuotas įrengimas.

Daugelis namų savininkų pageidauja, kad nuotekų valymo įrenginiai būtų sumontuoti paprastai ir greitai. Prieš parenkant sklypo vietą, geriausia būtų pasitarti su specialistu. Tačiau paprastai laikomasi bendrų principų. Štai ką būtina žinoti ruošiantis šiems darbams:

  • Patariama valymo įrenginiui parinkti ne patį žemiausią sklypo plotą. Kitaip lietaus ar polaidžio vanduo gali apsemti įrenginį ir oro kompresorių, kuris montuojamas atskiroje talpoje šalia valymo įrenginio.
  • Nuotakų valymo įrenginiams dažniausiai pasirenkama sklypo vieta, kuri nėra naudojama kaip važiuojamoji kelio dalis.
  • Jei valymo įrenginius nusprendžiama montuoti po važiuojama kelio danga, tuomet jie sutvirtinami gelžbetoniniais rentiniais. Įrenginiai gali būti įleidžiami ypač giliai, projektinis šulinio gylis siekia iki 7 metrų.

Tuomet, kai montavimą atlieka daug patirties sukaupusi įmonė, darbas gali būti atliekamas ir per dieną. Sudėtingesniais atvejais procesas gali trukti ir kelias dienas.

Pasirinkus UAB „Švaistė“ paslaugas, visa tai bus dar paprasčiau: dėl unikalios technologijos, mūsų specialistai įrenginį sumontuos net neužpilant jo vandeniu.

Paprasta priežiūra

UAB „Švaistė“ nuotekų valymo įrenginiai veikia automatiškai, tačiau jų eksploatacijai reikalingas papildomas dėmesys. Todėl visi mūsų įrenginių naudotojai gauna nesudėtingas ir aiškias priežiūros instrukcijos. Atsakingas asmuo kartą per mėnesį atlieką vizualinę įrangos apžiūrą, dumblo nusėdimo testą, kas pusę metų išvalo oro kompresoriaus filtrus.

Iškilus papildomiems klausimams ar nesklandumams, įmonės specialistai atvyks, įvertins situaciją ir nedelsiant suteiks reikiamą pagalbą.

Aiškios instrukcijos ir profesionalus aptarnavimas.

Valymo įrenginių ilgaamžiškumą užtikrina ir buityje naudojamos tinkamos chemijos priemonės. UAB „Švaistė“ klientai gauna ir sąrašą, kuriame nurodoma, kokias nuotekas leidžiama leisti į valymo įrenginį, o kurių – ne.

Skalbimo ir valymo priemonių sudėčių nagrinėti nereikės. Pakaks atkreipti dėmesį į jų ženklinimą. Pavyzdžiui, negalima naudoti visų indų ploviklių su ženklu „pavojingas“. Taip pat siūloma naudoti skalbimo priemones, skirtas spalvotiems audiniams, o ne tik baltiems.

Ieškant kokybės ar patarimo, Jums padės UAB „Švaistė“ komanda. Susisiekite!