Bendrovė Merko statyba tęsia „Fizikų namų“ projektą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Bendrovė Merko statyba toliau tęsia projektą „Fizikų namai“ – naujai suformuotoje gyvenvietėje Fizikų gatvėje statomas dar vienas penkių aukštų daugiabutis.

„Statyti dar vieną pastatą paskatino pirmo gyvenamojo namo populiarumas – jame jau išparduoti beveik visi butai. Manau, pagrindinis šio projekto privalumas – namo kokybė ir tai, kad šiame kvartale vienu metu pastatyta daugiau naujų gyvenamųjų namų, kurie sukurs privačią, jaukią ir kokybišką gyvenamąją erdvę, o išplėtota infrastruktūra bei patogi transporto sistema priartins miesto gyvenimą“, – sakė Saulius Putrimas, UAB Merko statyba generalinis direktorius.

„Fizikų II namai“ – tai penkių aukštų gyvenamasis namas, kuriame planuojama įrengti 71 butą. Jų plotas – nuo 32 kv.m. iki 86 kv.m. Bus galima rinktis vieno, dviejų, trijų ar keturių kambarių butus. Gyvenamosios patalpos suplanuotos taip, kad namuose būtų kuo daugiau natūralios šviesos – pastatas suprojektuotas su dideliais langais, erdviais balkonais. Butai bus parduodami su kokybiška daline apdaila.

 

Pastatas bus A klasės energinio naudingumo – tai jau yra UAB Merko statyba statomų gyvenamųjų namų standartas. Vienas iš naujojo namo privalumų – patogios terasos, suplanuotos ne tik pirmajame, bet ir penktajame aukšte. Kituose aukštuose bus erdvios stiklintos lodžijos bei balkonai. Pastate bus įregta rekuperacinė vėdinimo sistema. Gyventojų patogumui numatytos požeminės ir antžeminės automobilių stovėjimo vietos. Patraukli ir gyvenamojo namo vieta, nes netoliese yra viena pagrindinių Vilniaus transporto arterijų – Geležinio vilko gatvė, kuria iki miesto centro automobiliu – vos 7 minutės kelio. Visai šalia – Verkių regioninis parkas ir Žalieji ežerai.

 

Daugiau informacijos apie „Fizikų II namus“: http://merko.lt/fizikunamai/2-etapas/apie-projekta