Atvirkštinio OSMOSO filtrai buityje- geresnė gyvenimo kokybė

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Vandentiekio vandenyje gali būti kalkių, geležies, rūdžių, bakterijų, virusų, sunkiųjų metalų, azoto junginių, chloro. Siekiant apsaugoti nuo bakterijų, virusų, organinių ir neorganinių teršalų, gyventojams tiekiamas vanduo įvairiais būdais apdorojamas.

Nesvarbu kur gyvenate, jūsų namų vandenyje yra daug daugiau nei vien tik „H2O“. Tačiau, naudojant atvirkštinio osmoso sistemą, galite labai sumažinti nepageidaujamų teršalų kiekį. Jei jums rūpi sveikas ir ekologiškas gyvenimo būdas, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti atvirkštinio osmoso principu veikiantį vandens filtrą.

Osmosinis vanduo yra priemonė išspręsti dilemą tarp ekologijos ir sveiko gyvenimo būdo. Šie filtrai sukurti užterštam vandeniui apdoroti, kad iš jo būtų galima paruošti geriamąjį vandenį. Dėl mikroskopinio membranų porų dydžio (0,0001 mikrono) toks filtras sulaiko visus teršalus (įskaitant metalų jonus, virusus ir bakterijas) ir gamina gryną vandenį. Membranos poros yra artimos vandens molekulės dydžiui, todėl pro ją praeina beveik tik grynas H2O, iš kurio pašalinama iki 99% priemaišų.

 

Osmosinio filtro membrana pagaminta iš sandariai susukto pusiau laidaus pluošto. Vandentiekio vanduo teka į filtrą iš vienos pusės. Dėl osmosinio slėgio grynas vanduo pereina per membraną ir išeina iš „švarios“ pusės. Iš „nešvarios“ membranos pusės išteka nešvarus vanduo kuriame yra didelė koncentracija ištirpusių kietųjų dalelių (TDS), t.y. dalelės yra per didelės, kad galėtų praeiti per membraną. Šis vanduo patenka į kanalizacijos sistemą.

 

Išmesto ir regeneruoto vandens santykis yra maždaug 4:1 ir gali skirtis priklausomai nuo tiekiamo vandens slėgio, filtro naudojimo, membranos modelio ir kitų veiksnių. Kaina, kurią turite mokėti už tokio tipo įrenginius – adekvati, dėl ilgalaikio investicijų ekonomiškumo. Filtro kasečių rinkinio pakeitimo kaina paprastai neviršija kelių ar keliolikos eurų ir reikia keisti kas šešis – dvidešimt keturis mėnesius. Neabejotinai verta investuoti į savo patogumą ir sveikatos gerinimą.

 

Ar osmosinis vanduo turi teigiamą poveikį mūsų organizmui, yra nuolatinių diskusijų klausimas. Pagrindinis šios tezės oponentų argumentas yra, kad tokio tipo vandenyje nėra mineralinių dalelių, tokių kaip magnis, kalcis ir kalis. Tačiau tik nedaugelis žmonių, išsakančių tokią nuomonę, atkreipia dėmesį į tai, kad tik labai mažą dalį mineralinio vandens komponentų žmogaus organizmas įsisavina. Kalbant apie mineralus, pagrindinis jų šaltinis turi būti vaisiai ir daržovės.

 

Tie, kurie yra susirūpinę kad praranda mineralines medžiagas, visada gali naudoti papildus arba įsigyti specialią mineralizuojančią kasetę atvirkštinio osmoso sistemai. Įspūdingi atvirkštinio osmoso vandens privalumai gerokai viršija visus nedidelius trūkumus.

 

Mes esame įsitikinę, kad galima rasti sprendimą, kaip pagerinti vandens kokybę bet kuriame gyvenamajame name ar sodyboje. UAB DREMA parduotuvėje osmosas.lt rasite didelį asortimentą osmosinių filtrų, skirtų tiek mažoms virtuvėms, tiek individualiam namui, kurie padės žengti pirmą žingsnį sveiko gyvenimo būdo link.