Antežeriuose kyla vienas didžiausių Lietuvoje kotedžų kvartalų

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Nekilnojamojo turto plėtotojos „Grand House LT“ vystomas kotedžų kvartalas Antežeriuose, šalia Vilniaus, pasiekė pirmojo statybos etapo pabaigą. Šiuo metu pastatyti 68 namai, o visą projektą, į kurį bus investuota 12 mln. eurų, planuojama baigti iki šių metų pabaigos.

Antežerių kotedžų kvartale, užimančiame beveik 3 hektarų teritoriją, bus iš viso pastatytas 151 namas, sujungiant po 4 arba 5 butus.

 

Visi jie bus vienodo aukštingumo ir ploto – dviejų aukštų su mansarda, po 80 kv. m. Bendras kvartalo gyvenamasis plotas sieks 10,56 tūkstančiai kvadratinių metrų, rašoma pranešime žiniasklaidai. „Būsimasis Antežerių kvartalas bus vienas geriausiai išplėtotų ir infrastruktūra aprūpintų kotedžų kvartalų ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje.

 

Praėjusiais metais sostinėje buvo sudaryta beveik šeštadaliu daugiau kotedžų ir individualių namų sandorių. Tikimės, kad Antežerių kvartalas padės patenkinti augančius vilniečių poreikius“, – sakė UAB „Grand House LT“ direktorius Jonas Skerla.

Architektūrinio projektavimo bendrovės „Globalus projektavimas“ sukurtas kvartalas išsiskirs dideliu dėmesiu bendroms erdvėms. Čia bus įrengtos laisvalaikio ir sporto aikštelės skirtingų interesų bei amžiaus žmonėms – nuo kūdikių ir vaikų, juos auginančių tėvų iki vyresnių gyventojų.

 

Tarp tokių stacionarių statinių bus treniruokliai ir žaidimų aikštelės, stalo žaidimai ir virvių laipynės, vaikams su specialiais poreikiais pritaikytos laisvalaikio aikštelės.

 

Anot J. Skerlos, viena iš priežasčių, kodėl žmonės renkasi kotedžus – subalansuotas privatumo ir bendruomeniškumo santykis. „Privatumo ir erdvės jausmą suteikia terasa bei vidinis kiemelis, o kaimynai laiduoja didesnį saugumą ir gali pagelbėti iškilus tokiems rūpesčiams, kaip trumpalaikė vaikų priežiūra. Būtent dėl to mes, kaip kvartalo vystytojas, norime suteikti jo gyventojams priemones atrasti bendrus interesus ir leisti laisvalaikį drauge“, – pasakojo J. Skerla.

 

J. Skerla pastebi, kad Vilniuje kotedžus renkasi jaunos šeimos, ne išimtis ir Antežerių kvartalas. „Daugiausia domisi poros, turinčios arba planuojančios šeimos pagausėjimą. Kita besidominčiųjų kategorija – vyresnio amžiaus žmonės, visą gyvenimą praleidę daugiabutyje, tačiau norintys būti „arčiau žemės“ ir nedideliame žemės sklype užsiimti daržininkyste bei sodininkyste“, – sako J. Skerla Antežerių gyvenvietė yra įsikūrusi tarp Zujūnų ir Gineitiškių, keli šimtai metrų nuo šiaurės vakarų Vilniaus miesto ribos.

 

Nuosavų gyvenamųjų namų rajonas turi išvystytą infrastruktūrą su asfaltuotais keliais, parduotuve, medicinos įstaigomis, teniso arena, privačiais vaikų darželiais, paslaugas teikiančiomis įmonėmis ir viešuoju transportu.

 

 

NT plėtotojai pažymi, kad čia vystomi projektai patrauklūs dėl galimybės atitrūkti nuo miesto šurmulio, mažesnių transporto srautų ir patogaus susisiekimo su įvairiomis Vilniaus vietomis, kuris dar labiau pagerės nutiesus suprojektuotą Šiaurinę gatvę.