Ant tvenkinio kranto statomas naujas gyvenamųjų namų kvartalas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Vilniuje, ant Baltupio, kitaip – Cedrono, tvenkinio kranto statomas naujas 12 namų modernių gyvenamųjų namų kvartalas, pro kurio namų langus atsiveria gamtos vaizdai, nors atstumas iki miesto centro – vos keli kilometrai. Kiekvienas iš sublokuotų vienbučių namų yra orientuotas į vandens telkinį ir želdinius, turi privačius kiemelius ir terasas.

Kiekvieno namo plotas su garažu siekia 151-155 kv. m, kvartalas statomas Naujakiemio g. Nuo šios vietos lengvai pasiekiami netoliese esantys darželiai ir mokyklos, prekybos centras „Ozas”, vandens parkas „Vichy”, „Siemens” arena, taip pat Verkių regioninis ir Ozo parkai.

 

„Prieš nuspręsdami statyti sublokuotus namus arčiau Vilniaus centro, ištyrėme rinką ir pamatėme, kad jeigu šeima nori įsigyti naują namą arba kotedžą arčiau miesto centro, pasirinkimo beveik nėra. Dažniausiai panašiu atstumu iki centro statomi tik butai. Mūsų įmonių grupė visiems projektams renkasi tik patrauklias, išskirtines ir netoli nuošalia miesto centro esančias vietas, kurios yra patogios gyventi ir turi išvystytą infrastruktūrą, „Baltupio kranto” kvartalas atitinka visus šiuos reikalavimus“, – komentavo „Infra group” įmonių grupės vadovas Saulius Skrolis.

 

Nors teritorijoje yra vykdomi statybų darbai, jau yra rezervuoti 2 namai, dar dėl kelių vyksta derybos. Pastebima, kad projektu domisi vyresni nei 25 metų žmonės, dažniausiai – šeimos, nes kiekviename iš namų galima įrengti 4 miegamuosius arba 3 miegamuosius ir darbo kambarį. Kiekvienas iš sublokuotų namų yra A energetinės klasės.

 

Namuose bus įrengtas grindų šildymas, aukštos kokybės mediniai langai, visiškai sutvarkyta aplinka. Visą kvartalą sudaro trijų tipų mažaaukštės statybos namai: 6 namai „Nojus“ vienoje eilėje, 2 sublokuoti namai „Viktorija“ prie pat tvenkinio kranto ir 4 namai „Kedronas“ kitoje eilėje. „Kedrono” tipo namuose bus įrengtas geoterminis šildymas, juose yra erdvios antro aukšto terasos ir 2-3 arų dydžio kiemeliai. Namai „Viktorija“ ir „Nojus“ yra šildomi dujomis, turi po tris vonios kambarius ir privačius kiemelius. Vienbučio 1 kv. m. kaina be vidaus apdailos darbų siekia nuo 1470 eurų.

„Pirkėjai gali rinktis apdailos lygį: visiškai neįrengtus namus arba namus su daline apdaila ir jų įrengimą užbaigti patys, taip pat galime atlikti visus apdailos darbus pagal pirkėjo pateiktą individualų ar su mūsų pagalba parengtą interjero projektą, kai tereikės atvažiuoti paimti namų raktų. Kartu su partneriais, architektais teikiame plataus spektro paslaugas”, – sakė „Infrasta” statybos vadovas Arūnas Jankauskas.

 

Planuojama, kad projekto statybos bus baigtos iki sutarto su pirkėju apdailos lygio ir parengti reikalingi dokumentai turto perdavimui iki 2019 m. birželio. „Infra group“ investicijos į statomą kvartalą sieks apie 2,5 mln. eurų.