Kaip užsakomi skardos gaminiai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Pasakoja UAB „Šaltlita“ komercijos direktorius Eugenijus Mačiukas. Jau daugelį metų mūsų įmonė Kaune gamina nestandartinius skardos lankstinius. Esame patyre specialistai šioje srityje, todėl pasidalinsiu su kokiais iššūkiais susiduriame gamindami įvairiausius skardos gaminius.

Skardos lankstiniai gaminami ne tik iš mūsų skardos, bet ir iš klientų atvežtos. Esame mate įvairiausių skardos tipų. Deja teko dirbti net ir su tokia jautria įbrėžimams skarda, kurią net nesinorėjo kišti į stakles, mažiausias neatsargus prisilietimas ir dažai įbrėžti. Visada atkreipkite dėmesį į lygios skardos kokybę, dažnai pati pigiausia lygi skarda būna labai jautri įbrėžimams. O jei skarda yra jautri įbrėžimams, jos dažas gali ir nusilupti.

 

Kartais klientai pristato lygios skardos rulonus iš statybų aikštelių, kur skarda gulėjo žvyre, kalkėse ar kitoje nešvarioje aplinkoje. Žvyro arba smėlio grūdeliai patenka tarp skardos vijų. Išvyniojant ruloną, smėlis arba žvyras trinasi tarp skardos ir braižo ją. Tokiu atveju skardos gaminiai gaunasi susibraižę. Šią problemą mes sprendžiame iš karto nuvalydami išvyniotą skardą, bet kol žvyras yra tarp vijų, tol jis ją braižo. Todėl visada labai švariai laikykite atvežtą į statybos objektą lygią skardą.

Geriausia kai skardos lankstinių užsakymą suformuoja pats meistras, kuris ir montuos juos. Pavyzdžiui vienas meistras labiau įpratęs skardinių palangių galus užkelti po 2,5cm, o kitam užtenka pakelti tik 1,5cm.

Dažnai meistrai nupaišo skardos gaminių užsakymą net ant lentos ar skardos lakšto iš statybų objektų. Tokius „brėžinius“ mes puikiai suprantame ir puikiausiai suformuojame užsakymus gamybai.

 

Geriausia kai skardos gaminiai ir lygi skarda užsakoma toje pačioje firmoje. Tokiu atveju tikrai nekyla nesusipratimų. Pasitaiko situacijų, kai vienas meistras grubiai paskaičiuoja kiek reikia lygios skardos, o kitas meistras daro nestandartinius gaminius. Tokiais atvejais arba skardos lieka, arba jos pritrūksta. Todėl visada rekomenduoju užsakinėti pas mus tik skardos gaminius, o mes jau suskaičiuosime kiek reikės lygios skardos. Kadangi lygią skardą sandėliuojame, todėl visada jos užteks.

Kaune esančioje UAB „Šaltlita“ įmonėje skardos gaminiai gali būti net iki 3m ilgio. Ilgi skardos lankstiniai yra gerai tuo, kad sumontavus juos, bus mažai jungčių. Taip pat gaminamos įvairiausios skardinės alkūnės, kepurės kaminams ir tvoros stulpams.

 

Štai taip mes gaminame skardos lankstinius: