GEALAN profilių sistemos šiuolaikiniams langams

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tinka energiją tausojančiam būstui

Naujos statybos pastatams keliami itin aukšti energiniai reikalavimai. Jau nuo 2021 m. galima statyti tik A++ klasės namus, kurių langų šilumos laidumo koeficientas Uw turės būti lygus arba mažesnis nei 0,8 W/(m2K).

 

Kad pasiektų šį rodiklį ir dar labiau pagerintų funkcinius bei estetinius lango parametrus, GEALAN sistemų konstruktoriai panaudojo visą savo patirtį ir sukūrė 3 sandarinimo kontūrų sistemas GEALAN S 9000 bei GEALAN-KUBUS®. Sandarumas ir maksimalus energinis efektyvumas atsispindi kiekvienoje šių sistemų detalėje.

 

Aukštos kokybės paviršių ir modernių spalvų darna

Unikali ACRYLCOLOR technologija taikoma jau daugiau nei 40 metų. Tokių spalvotų profilių gamybai naudojama koekstruzijos technologija leidžia ant balto PVC profilio užlydyti bet kokios spalvos ploną akrilo sluoksnį. Neatskiriamai sulydžius šiuos du sluoksnius, gaunamas matinis, atsparus atmosferos poveikiui, nesilupantis bei nenublunkantis spalvotas paviršius. Nesibraižantys, lengvai prižiūrimi spalvoti ACRYLCOLOR profiliai yra vieninteliai tokie pasaulyje ir atitinka pačius aukščiausius techninius bei estetinius reikalavimus.

 

 

Mėgstama išlieka ir klasikinė langų apdaila – laminavimas vienspalvėmis ar dekoratyvinėmis plėvelėmis, imituojančiomis medienos tekstūras. Tam puikiai tinka GEALAN RealWood laminavimo plėvelės, kurios išsiskiria neįtikėtinu panašumu į tikro medžio raštą, bei natūralios medienos tekstūrą, jas liečiant.

 

Šiuolaikinė langų dizaino tendencija – daugiau stiklo ir paprastumo

Atsižvelgdami į pastaruoju metu architektūroje įsivyravusią minimalizmo tendenciją, GEALAN siaurina
savo gaminių rėmus ir kartu didina stiklo plotus. Keičiasi ir išorinis langų vaizdas, kuris derinamas su šiuo metu madinga minimalistine architektūra. Griežtos linijinių formų kampuotos langų konstrukcijos, siauras matomas rėmo ir varčios plotis suteikia patalpoms daugiau šviesos, be to, tokias langų konstrukcijas galima panaudoti ir renovuojant istorinio paveldo objektus.

 

Be abejo modernus yra ir naujosios profilių sistemos GEALAN-LINEAR® dizainas. Mažas sistemos montavimo gylis, siaura matoma profilio dalis, linijinės ir kampuotos formos – visa tai atitinka šiuolaikinės architektūros poreikius ir harmoningai papildo lakonišką pastato fasadą.

Taigi nuolat kurdama naujas ir tobulindama jau esamas sistemas GEALAN sugeba patenkinti pačius reikliausius vartotojus, užtikrinti maksimalų komfortą ir rasti geriausią sprendimą.

Daugiau apie GEALAN profilių sistemas plastikiniams langams ir durims: www.gealan.lt

Langų iš GEALAN profilių sistemų gamintojus rasite adresu: www.gealan.lt/gamintojai