Dekoratyvinis akmuo židinio apdailai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Laimei yra paprastesnis pasirikinimas – dekoratyvinis apdailos akmuo, kurio privalumai tiesiog akivaizdūs.

 

Dekoratyvinis akmuo natūraliai atkuria tikro akmens išvaizdą.

 

Šiuolaikinės technologijos, leidžia sukurti elastingas formas, kurios nepriekaištingai atkartoja akmens reljefą. Kruopščiai parinkti pigmentai, dažymo technika suklaidina net ir patyrusius meistrus. Aplaidos akmenį tampa sunku atskirti nuo natūralaus akmens.

 

 

Dekoratyvinis akmuo yra daug lengvesnis už natūralų

 

Pagamintas akmuo sveria 2/3 mažiau už natūralų akmenį. Ženkliai sutaupoma transportavimo išlaidų, nereikia įrengti papildomų atramų, stiprinti pagrindo. Akmuo gali būti klijuojamas prakiškai ant bet kokio paviršiaus.

 

 

Dirbtinį akmenį lengva klijuoti

 

Užsiklijuoti dekoratyvinį akmenį galite ir be meistro pagalbos. Dėl mažo svorio, patogių išmatavimų ir specialaus paruošimo klijavimui nereikia naudoti jokių ypatingų įrankiu ar medžiagų. Kruopščiai sekdami gamintojo nurodymus, akmenį užsiklijuosite be didelio vargo.  Jeigu vis dėl to darbą patikėsite profesionalams, būsite tikri kad sąskaita už darbą jūsų neišgąsdins.

 

 

Dirbtinis akmuo saugus

 

Projektuojant malkomis ar dujomis kūrenamą židinį, saugumas yra rimtas iššūkis. Dekoratyvinis akmuo yra visiškai nedegus, veikia kaip termoizoliacinė medžiaga. Akmuo neišskiria jokių pavojingų medžiagų, yra visiškai saugus.  

 

Platus akmens pasirinkimas

 

Dekoratyvinis akmuo gaminamas daugybės įvairių formų ir spalvų, gali atkartoti bet kurį jūsų pasirinktą akmenį. Tai leidžia neriboti savo fantazijos kuriant namų interjerą, akmuo dera prie bet kurio stiliaus namų.

 

 

Dekoratyvinis akmuo pigesnis už natūralų

 

Pats dekoratyvinis akmuo yra pigesnis už natūralų akmenį, tačiau labiausiai sutaupoma transportavimo ir darbo sąnaudų. Kadangi dirbtinis akmuo yra lengvesnis, ženkliai sumažėja pristatymo kaina. Pagaminto akmens paviršius jau būna paruoštas klijavimui, todėl darbo kaina sumažėja 3-4 kartus lyginant su natūraliu akmeniu.

 

Tai pakankamai svarūs argumentai renkantis apdailą savo židiniui. Sukurkite jaukumo oazę savo namuose, kuri džiugins ne tik jus bet ir aplinkinius.