Klasikiniai roletai – platus audinių pasirinkimas

https://www.ardena.lt/ 8 700 35005 Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius Įmonės kodas: 221508790 Įmonės PVM kodas: LT215087917
https://www.ardena.lt/ 8 700 35005 Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius

Klasikiniai roletai langams yra į ruloną suvyniojama impregnuota medžiaga, skirta langų uždangai. Tai – idealus pasirinkimas, jei norite ne tik pasirūpinti patalpų apsauga nuo nepageidaujamos šviesos, bet ir siekiate sukurti savitą, jaukų namų interjerą.

Klasikiniai roletai puikiai dera skirtingose patalpose – nuo vaikų kambario iki vonios. Išsirinkite iš mūsų asortimento internetu, o įsigykite mūsų salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose kuriuose visada geros kainos, akcijos bei sandėlio išpardavimas.

Kodėl verta rinktis klasikinius roletus langams?

1. Audiniai yra itin praktiški. Priklausomai nuo pasirinkimo, gali būti atsparūs drėgmei ir dėmėms, taip pat – nedegūs. Šiems roletams yra naudojama tik aukštos kokybės, neblunkanti medžiaga.
2. Galite rinktis iš daugybės skirtingų impregnuotų audinių.
3. Jūsų klasikiniai roletai langams gali būti valdomi skirtingais, tačiau paprastais ir patogiais būdais: grandinėle arba elektriniu mechanizmu.
4. Tokia lango apsauga montuojama prie lubų, sienų ar lango rėmo.
5. Roletai langams padeda lengvai susikurti tokį patalpų interjerą, kokio iš tiesų trokštate – Jūs galite pasirinkti dekoratyvius karnizus, roleto audinius, detales.

Kokiems kambariams rinktis roletus?

Roletai, kaip ir žaliuzės, yra vienas populiariausių būdų kambario langus pridengti. Tai taip pat tradiciniu laikomas sprendimas, tačiau nepaprastai praktiškas ir patikimas. Dauguma žmonių renkasi šiuos gaminius, nes jie yra labai universalūs. Tinka kabinti įvairiose patalpose:

Miegamajame.
Svetainėje.
Virtuvėje.
Vaikų kambaryje.
Vonios kambaryje.
Biure ir kt.

Iš „Ardena” siūlomų roletų visada galima rinktis geriausiai klientų poreikius atitinkančius gaminius. Pavyzdžiui, galime pasiūlyti labai praktišką variantą, kuris puikiai tiks vaikų kambaryje – tai ypač lengvai valomi roletai, kurie pagaminti iš specialios medžiagos, kuri pasižymi antibakterinėmis savybėmis, į ją neįsigeria kvapai ir dulkėsi, tad šią medžiagą labai paprasta prižiūrėti ir nuvalyti.

„Ardena” gaminiai pasižymi ne tik praktiškumu ir įvairove, tačiau taip pat ir išskirtine kokybe. Šie roletai yra pagaminti iš Screen audinių, pagamintų iš stiklo pluošto siūlų dengtų PVC, turi antibakterinių savybių bei puikiai atspindi saulės šviesą. Taigi galėsite būti ramūs, kad jie nesukels jokio žalingo poveikio Jums ar Jūsų aplinkiniams, be to patikimai izoliuos nepageidaujamus saulės spindulius ir karštį.