Kieto kuro katilo priežiūra: niuansai, kuriuos turite įvertinti

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Verta mokėti daugiau

Kadangi šiais laikais žmonės labai vertina kokybę – verta skirti didesnę investiciją tinkamai įrangai ir vėliau skyrus šiek laiko jos priežiūrai džiaugtis ilgaamžiu bei kokybišku sprendimu. Štai Atmos kaina – ypač patraukli, o tarnavimo laiko tarpas – ilgas.

Garantinis aptarnavimas

Žinoma, mintyse visada verta žinoti, kiek laiko galioja tam tikro kuro garantija. Tokiu atveju iškilus bet kokiems nesklandumams turėtumėte kuo greičiau kreiptis į meistrus, kad jie tas problemas spręstų. Štai net ir maža Atmos kaina nesumažina garantinio laiko tarpo, kuris trunka net iki kelių metų. Tai dažniausiai paskatina dar labiau pasitikėti produkcija.

Kaminas

Jeigu naudojate kieto kuro katilus, tokiu atveju būtinas reguliarus jų valymas, kadangi kamine likusi smala bet kada gali užsidengti. Dažniausiai kaminas yra valomas kartą per metus, tačiau kai kuriais atvejais labai rekomenduojame dažnumą padidinti. Juolab, reguliariai naudokitės specialias priemones, kurios degimo metu padeda kaminui valytis bei palaiko nuolatinę jo švarą.

Individualus katilo valymas

Ne tik kaminas, tačiau ir visas katilas turi būti valomas reguliariai. Dažniausiai įsigijus katilą kartu duodama ir instrukcija, kurioje nurodoma, kaip turi būti atliekami katilo valymo darbai. Svarbiausia yra patikrinti, ar jis tikrai visiškai atšalęs, kadangi visiškai netyčia galite rizikuoti savo sveikata. Jeigu nesate tikras, ar valymas Jums pavyks sėkmingai – geriausia yra iškart kreiptis į profesionalus, kurie viską sutvarkys už Jus.

Katilo estetika

Galiausiai, metų eigoje dėl labai aukštos temperatūros kinta ir katilo išvaizda. Jeigu norite, kad jis visada atrodytų puikiai – tokiu atveju siūlome jį atnaujinti specialiais dažais.

Štai tiek ir tereikia, kad Jūsų turimas katilas visada atrodytų puikiai. Atmos kaina – patraukli, tad siūlome išbandyti čekišką kokybę, kuri nepalieka abejingų.