Patogesniam gyvenimui – elektra valdomi sprendimai!

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Statybų ir namų įrengimo sektorius – ne išimtis. Kasdien gamintojai vartotojams pristato sprendimus, kurie palengvina buitį ir visi lyg susitarę skleidžia žinią apie tuoj rinką užpildysiančius, internetu valdomus daiktus.

 

Tai vieniems kelia euforiją, o kitus net šiek tiek gąsdina, bet visame šiame kontekste reiktų prisiminti pagrindinį dalyką – technologijos turi labai gerą savybę: tai, kas kažkada atrodė nepasiekiama, greitai tampa visiems prieinama bei taip pakeičia buitį, kad be to nebegalime įsivaizduoti savo gyvenimo. Šį kartą apie patogesnės aplinkos kūrimą kalbamės su UAB „Ardena“ elektros instaliacijų specialistu Artur Kadzevič.

 

Nuotoliniu būdu valdomi langų uždengimo sprendimai

Jau labai sunku surasti namų, kuriuose langų uždengimui nebūtų panaudoti roletai ar žaliuzės – tai sprendimai, kurie per pastaruosius 20 metų labai išpopuliarėjo, bet kaip ir kitose srityse, šių produktų pasaulyje irgi egzistuoja tokia sąvoka kaip „mada“. Šiuolaikinėse mados tendencijose vis dažniau pastebimas natūralių medžiagų naudojimas ir aukštos technologijos medžiagų su ypatingomis savybėmis pritaikymas.

 

 

Taip pat populiaru, kad ieškantys jaukumo ir estetikos, derina roletų ir užuolaidų sprendimus – tokioje kompozicijoje roletai apsaugo nuo šviesos pertekliaus (ypač jeigu pasirenkamas visiškai šviesai nepralaidus audinys), o su užuolaidomis sukuriamas interjero dekoras. Norintys dar daugiau privatumo, ypač gyvenantys pirmuose būtų aukštuose, renkasi ir papildomas fasadines arba apsaugines žaliuzes, kurios atlieka įvairias būtinas funkcijas. Produktų gausybė – visi jie būtini, bet dar reikia pasirūpinti ir patogiu jų valdymu.

 

„Tik tik įsivaizduokite, ką reiškia kasdien naudotis keliais produktais apsaugotais langais ir kaip gali būti nepatogu juos rankiniu būdu kas rytą atidengti bei kas vakarą uždengti. Be to, gi visada norisi dar neišlipus iš lovos pamatyti, koks lauke oras, ir pasimėgauti saulės spinduliais arba vakare, vos atsigulus ir prisiminus lauke neužtrauktas žaliuzes, nebeiti į lauką.“ – kalba Artur. Visais atvejais, vienas iš palengvinančių ir puošiančių gyvenimą dalykų yra gaminiai valdomi elektros pagalba, su varikliu.

 

„Ardena“ siūlo variklius beveik kiekvienam savo gaminamų produktų (roletų, žaliuzių, markizių ir t.t..) O tai reiškia ne tik patogumą, bet ir daugelio funkcijų, tokių kaip šviesos srauto reguliavimas, šilumos bei elektros energijos taupymas, automatizuotą valdymą.

 

Priklausomai nuo projekto, žaliuzės ar roletas su varikliu gali padėti ypač lengvai keisti patalpų paskirtį, pavyzdžiui, sujungti arba perskirti valgomojo ir virtuvės erdvę arba atskirti įvairios paskirties zonas, sumažinti arba padidinti patalpas, esant tokiai būtinybei.

 

Vienu mygtuko paspaudimu žaliuzės ar roletai su varikliu gali keisti ir spalvinius patalpų sprendimus, taip neatpažįstamai ir efektingai pakeisdamos interjerą, taip pat galima reguliuoti šviesos srautą dienos metu arba naktį. Jau nereikia galvoti apie tai, kaip nesant namuose sudaryti buvimo juose vaizdą.

 

Programavimas ir automatinis valdymas sukuria galimybę produktus pakelti ir nuleisti visiškai arba tik tiek, kiek yra būtina tuo metu.

 

Gaminiai su varikliu ir nuotoliniu valdymu gali patenkinti išrankiausio kliento norus. Variklis leidžia valdyti žaliuzių aukštį, juostelių posūkio kampą. Taip pat yra galimybė produktus apjungti į grupes ir valdyti kelias arba keliolika vienu metu centralizuotai.

 

Naujiena – belaidžiai, įkraunami varikliai roletams

Anot UAB „Ardena“ specialisto, įsirengti elektra valdomus sprendimus bute ar name, kai jau išvedžiota elektros instaliacija gali pasirodyti per daug sudėtinga užduotimi ir tam kai kuriais atvejais reikia daugiau lėšų negu tik įsigyti variklį. Tai yra bene vienintelė priežastis, kodėl klientai atsisako elektrinio valdymo, nors įvertinus naudą ir patogumą, jų kaina yra daug kam prieinama.“

 

„Mes visada rekomenduojame apsilankyti pas mus ir pasikonsultuoti apie būsimus sprendimus dar įrengimo stadijoje, kai reikiamas elektros prieigas numatyti visai nesudėtinga. Bet, matyt, daugelio mūsų charakteris toks – susirūpiname kaip kažką įsigyti tik tuomet, kai jau susiduriame su problemomis. Ieškodami kaip pagelbėti tokiose situacijose, mes pradėjome siūlyti visiškai naują produktą roletams – įkraunamus variklius.“ – apie įmonės siūlomą naujovę kalba A. Kadzevič.

Belaidis, pakraunamas variklis, su distanciniu valdymu – tai puiki išeitis žmonėms, norintiems įsirengti automatinį valdymą ir išvengti elektros instaliacijos keitimo. Šis variklis pakraunamas kaip bet koks kitas prietaisas ir vienos įkrovos užtenka apie 6 mėnesiams. Vienintelis minusas, kad šis produktas dar gali būti pasiūlytas tik roletų naudotojams, bet tikimąsi, kad ateityje ši naujiena bus komplektuojama su visais produktais.

 

Elektriniai karnizai užuolaidoms

Dar viena mada nekilnojamo turto rinkoje – itin dideli butų, loftų ir namų panoraminiai langai, kuriuos pridengti be elektra valdomo mechanizmo būtų labai nepatogu. Tokioms erdvėms tinka visi jau anksčiau aptarti produktai su elektriniu valdymu, bet dažnai norima papildomam jaukumui suteikti pakabinti ir užuolaidas. Einantys šiuo keliu turi suprasti, kad kelių metrų aukščio lubos ir iki pat žemės siekiančios užuolaidos be specialaus karnizo gali tapti nekilnojamuoju turtu, nes jų nebus įmanoma atidengti ar uždengti vien dėl svorio ir dydžio.

Nors UAB „Ardena“ nesiuva užuolaidų, bet savo klientams gali pasiūlyti įvairių gamintojų elektrinius užuolaidų karnizus Prancūzų kompanijosSOMFY GLYDEA aukščiausio lygio elektrinių karnizų sistema leidžia valdyti užuolaidas labai tyliai. Mechanizuotų užuolaidų įvairovę papildė ir Pietų Korėjoje gaminami „Autoline“ kompanijos karnizai pasižymi patikimumu ir paprastu valdymu, o universali įrenginio išvaizda sistemą leidžia pritaikyti ir kukliame, ir puošniame interjere. Jei klientas pageidauja, kad būtų pasiektas nepriekaištingas rezultatas, „Ardenos“ darbuotojai pasiruošę bendradarbiauti ir su užuolaidas klientui siuvančiais meistrais.

 

„Mes kasdien bendraujame su savo klientais, girdime jų poreikius ir padedame ieškoti sprendimų tose situacijose, kai kiti negali padėti. Tai mūsų varomoji jėga, kuri leidžia vis pristatyti kažką naujo, nudžiuginti inovacijomis ar bent jau profesionaliomis konsultacijomis.“ – pokalbį užbaigia Artur Kadzevič.

 

UAB "Ardena" informacija
www.ardena.lt