Išmaniame name prie Trakų – dizainerės interjeras ir per atstumą valdomos užuolaidos

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Pabalių kaime 2012 metais pastatytas mūrinis namas – idealus pasirinkimas šeimai. Dviejų aukštų 4 kambarių būstas erdvus, jo plotas – net 251 kvadratinių metrų, 15 arų žemės sklypas čia aptvertas tvora su automatiniais vartais, yra beveik 36 kvadratinių metrų garažas, dvi erdvios terasos. Šis mūrinis namas – moderniai ir šiuolaikiškai įrengtas vos prieš kelerius metus, 2016-aisiais, jo ankstesni šeimininkai itin vertino stilių, estetiką. O dabar būstas parduodamas toks, kokį matote nuotraukose – su visais baldais ir buitine technika.

 

„Namus kūrė dizainerė Agnė Stanikūnaitė, „Factory“ studijos įkūrėja, čia jos darbas. Su jos pagalba perdarėme ir namo išorę, ir visą vidų, terasą. Tie, kas nusimano, supras, kad ir darbo ir kokybės čia įdėta daug“, – kalbėjo dabartinė namo savininkė. Pasak jos, namus ji su šeima rengė sau, tačiau dėl pasikeitusių aplinkybių nusprendė būstui ieškoti naujų šeimininkų.

 

Namas išplanuotas taip, kad svetainėje lubos siekia antrą aukštą, taip sukuriamas išskirtinis erdvės pojūtis. Įspūdį sustiprina ir aukšti vitrininiai langai, pro kuriuos į pagrindinę namo erdvę patenka saulės šviesa. Jaukumo suteikia ir židinys – prie jo vakaroti smagu tiek žiemą, tiek vasarą.

 

Apskritai namai įrengti taip, kad šaltuoju metų laiku nebus šalta, o šiltuoju – nekaršta. Čia įdiegta rekuperacinė vėdinimo sistema, įrengti kondicionieriai, šildymas – geoterminis, „oras-vanduo“.

 

„Suinvestavome daug, rinkomės geriausias medžiagas, geriausią techniką. Įrengėme išmaniai, „protingo“ namo principu, todėl viską galima valdyti pulteliais, telefonu, per atstumą, nuo grindų šildymo, iki apšvietimo ar užuolaidų“, – pasakojo dabartinė namo savininkė.

 

Be visų privalumų, išskirtinis būstas turi ir centrinę siurbliavimo, automatinę vejos laistymo sistemas. Galėsite jaustis saugiai net nebūdami namuose – vaizdo kameros ir signalizacija užtikrina nuolatinę apsaugą nuo ilgapirščių. Išskirtinio architektūrinio dizaino namas stovi Atokaitos gatvėje, privačių namų gyvenvietėje.

 

„Susisiekimas su miestu – puikus, jis vos už 15 kilometrų, važiuoti trunka apie 20–25 minutes. Iki namo privažiavimas patogus, netoli kelio. O pati gyvenvietė labai rami, tyli“, – pasakojo būsto šeimininkė. Ieškote namo ar norite pasižvalgyti ir pamatyti daugiau nuotraukų? Skelbimo informaciją lankomiausiame NT portale rasite, paspaudę šią nuorodą.