3 priežastys, kodėl vertėtų įsigyti mobilųjį internetą namams vietoj laidinio

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kas yra 4G internetas?

4G internetas – vienas sparčiausių interneto ryšių, kuris prieinamas ne tik didmiesčių, tačiau ir mažesnių miestelių gyventojams. Tai sparčiausias pagal greitumą internetas kartu su šviesolaidinio tipo inernetu, tad ieškantys kokybės – renkasi 4G arba 4G+ internetą. Ryšys perduodamas arba per mažą mobilų modemą, kurį galite visada nešiotis su savimi (taigi, tai puikus pasirinkimas daug keliaujantiems ir norintiems būti išmaniais kiekviename žingsnyje) arba per didesnį, kuris veikia tiesiog jį įjungus į elektros lizdą..

4G Bitės internetas namams – geras pasiūlymas greitį mėgstantiems asmenims, kurie gali rinktis iš 2 GB, 50 GB arba neriboto interneto, kuris leis naršyti visą parą ir atsisiųsti tiek duomenų, kiek tik norite. Akivaizdu, kad mobilusis internetas ¬¬– išmanus pasirinkimas. Telieka sužinoti – ar jis yra išmanesnis nei laidinis?

Greitis, kuris sklinda 150 mbps greičiu

Mobilusis internetas namams išpopuliarėjo kartu su augančiais žmonių poreikiais. Nors paslaugų kaina vis dar išlieka vienu aktualiausiu pasirinkimu, visgi, žmonės vis daugiau dėmesio skiria greičiui. Augantys žmonių poreikiai paskatino interneto tiekėjus prisitaikyti prie lūkesčių ir pasiūlyti klientams tai, ko jie nori – greitą internetą. Būtent tai ir lėmė mobiliojo interneto atsiradimą. Šis ryšys gali pasiekti net 150 Mbps greitį. Nors praktikoje greitis paprastai svyruoje apie keliasdešimt Mbps, visgi, esamo puikiai užtenka žmogaus poreikiams patenkinti.

 

Mobiliojo interneto ryšio galimybės ir universalumas

Mobiliojo interneto ryšys prieš laidinį internetą laimi dėl savo funkcionalumo. Vienu metu galima prisijungti prie išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio bei nešiojamo kompiuterio ir naršyti. Tiesa, kokybiškam naršymui būtina pasirinkti greitesnį interneto ryšį. Ne visi žino, tačiau mobilusis internetas naudojamas net ir televizijai transliuoti.

Kadangi šiandien mobilusis internetas pasiekimas beveik visoje šalyje – didelė konkurencija tarp paslaugos tiekėjų skatina vilioti klientus mažomis kainomis bei greičiu.

Mobilumas – aktyviems žmonėms

Bene pats didžiausias privalumas nulemiantis mobiliojo ryšio pasirinkimą – mobilumas. Jeigu daug keliaujate arba paprasčiausiai mėgstate studijų medžiagą mokytis bibliotekoje, naujienas skaityti miesto parke ir filmus žiūrėti pas senelius kaime – tokiu atveju mini modemas, kurį galite neštis kišenėje, leis naudotis internetu kad ir kur būnate. Šiais laikais kiekvienas žmogaus žingsnis yra neatsiejamas nuo interneto, tad mobilusis leidžia juo naudotis visada.

Žinoma, nešiojamas modemas nėra aktualus visiems, tad kai kurie renkasi didesnius, stacionarius modemus, kurie puikiai tinka naršymui namuose. Ieškant geriausio plano taip pat naudinga įvertinti ir gaunamus duomenis, kurie gali būti ir minimalūs, ir visiškai neriboti. Priklausomai nuo to, kam internetas reikalingas – rasite ir tinkamiausią planą. Jeigu Jums reikalingos ir televizijos paslaugos – tokiu atveju visada pigiau pirkti kartu interneto ir TV paslaugas. Sumokėsite mažiau – gausite daugiau. Galiausiai, susipažinkite ir su kainoraščiais, kurie iškart turi būti derinami ir su suteikiamomis paslaugomis.