Patarimai, kaip atnaujinti atviro valgomojo baldus

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Transformuojamas stalas

Šiuolaikiniuose namuose itin populiarus atviras valgomojo erdvės interjeras, kai valgomasis yra sujungtas kartu su virtuve ar net svetaine. Visiškai suprantama, kad ilgainiui gali kilti noras atnaujinti vieną iš šių erdvių. Jeigu viena iš jų – valgomasis, šiame straipsnyje rasite patarimus, kaip atnaujinti būtent šios namų zonos pagrindinius baldus.

Atsižvelkite į vyraujančias medžiagas

Prieš pradėdami baldų ir dekoracijų paieškas, atsižvelkite, kokios medžiagos, tekstūros vyrauja virtuvės ir svetainės zonose. Pavyzdžiui, jeigu svetainėje esantis kavos staliukas ir baldų komplektas yra šviesios medienos, atitinkamai ieškokite derančio valgomojo stalo. Tokiu būdu išlaikysite vientisą stilistiką.

Svarbu pabrėžti, kad šiandien vis labiau akcentuojamas namų funkcionalumas, todėl rekomenduojama ieškoti praktiškų, ilgaamžių sprendimų. Vienas tokių galėtų būti pagal poreikius lengvai pritaikomas transformuojamas stalas. Kokybiškas stalas leis džiaugtis ilgu tarnavimo laiku, o patogus išskleidimo mechanizmas – lengvai pakeisti stalo matmenis ir prie jo suburti didesnę kompaniją.

Ieškokite jungiančių detalių

Įsigijus panašaus stiliaus stalą, svarbu įvertinti ir erdvėje vyraujančius raštus, atspalvius. Nuo to priklausys valgomojo kėdžių pasirinkimas. Šiuo atveju rekomenduojama atsižvelgti į svetainėje stovinčius minkštuosius baldus. Jeigu šie yra vientisos, šviesios spalvos, galite ieškoti šviesių kėdžių su išraiškingais raštais.

Žinoma, galite kurti ir kontrastą. Tokiu atveju rinkitės tamsesnio audinio arba spalvingas valgomojo kėdes. Be to, valgomojo zonoje itin populiarus variantas yra suoliuko derinimas su kėdėmis. Tad jeigu turite ar norite įsigyti stačiakampio formos stalą, iš vienos pusės pastatykite suoliuką, o iš kitos – kelias vienodas ar žaismingai besiskiriančias kėdes. Tokiu būdu turėsite galimybę sukurti modernų ir išskirtinį interjerą.

Taigi, norint atnaujinti bent vieną atviros erdvės zoną, svarbu išlaikyti stiliaus vientisumą. Tą lengva padaryti medžiagomis, spalvomis ir raštais. Atnaujinus pagrindinius valgomojo baldus, paskutinius akcentus galima sujungti ir dekoracijomis.