Naujas sensorinis maišytuvas virtuvei

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Bekontaktis ir patrauklus

Galima rinktis iš 3 snapo variantų ir visada madingų spalvų: neutralaus nerūdijančiojo plieno ir įdomios PVD danga dengtos pramoninės juodos.

Nerūdijančiojo plieno ir juodos spalvos pasukamas snapas. Pasukamas snapas yra standartinis, užtikrinantis tvirtą ir užtikrintą veikimą bet kuriuo metu.

Ištraukiamas nerūdijančiojo plieno ir juodos spalvos purkštukas. Ištraukiamas maišytuvo purkštukas suteikia dar daugiau universalumo ir laisvės aplink plautuvę.

 

Ištraukiamas nerūdijančiojo plieno purkštukas

Ištraukiama maišytuvo galvutė su purkštuku suteikia galimybę pasirinkti pastovią vandens srovę arba purkšti stipresne srove, pavyzdžiui, salotoms plauti.

 

Tinkamas maišytuvas jūsų virtuvei

Virtuvė – ta vieta namuose, kurioje praleidžiame didelę dalį dienos. Čia kartu gaminame, valgome, leidžiame laiką su šeima ir priimame užsukusį draugą. Į visą mūsų veiklą virtuvėje vienaip ar kitaip įeina ir maišytuvas. Bekontaktis maišytuvas – itin logiškas ir praktiškas sprendimas jūsų virtuvėje!

Galite liesti arba ne

„Atlas Neo Sensor“ – hibridinis virtuvės maišytuvas. Juo naudotis galite prie jo nesiliesdami – paleisti vandenį infraraudonųjų spindulių judesio jutikliu, arba ranka atsukdami šoninę svirtį. Bekontaktė funkcija veikia net ir tada, kai svirtis užsukta!

 

Įkvepiantis intuityvumas

Jutiklio darbinis diapazonas optimizuotas iki 5–10 cm, kad atsitiktinai neįsijungtų. Intuityvus bekontaktis jutiklis reaguoja iškart ir, jei neišjungsite patys, vandens srovė išsijungs automatiškai po 30 sekundžių.

 

Žingsnis tvarumo link

Galite iš anksto nustatyti infraraudonųjų spindulių judesio jutiklio temperatūrą. Tam, kad sumažintumėte komunalinių paslaugų išlaidas, rekomenduojame nustatyti į maloniai vėsią. Jei reikia šiltesnio ar šaltesnio vandens, naudokite standartinę svirtį.

 

Plaukite rankas nešvaistydami vandens!

„Atlas Neo Sensor“ palengvina rankų plovimą ir jis tampa smagus visiems, kartu sumažinamos ir vandens sąnaudos. Tik trumpam sustabdę vandenį, kad išsimuiluotumėte rankas, sutaupysite mažiausiai 3 litrus vandens kaskart plaudamiesi rankas, o įprastas suvartojimas sumažės mažiausiai 50 proc.*
*Palyginti su tuo, kai mums plaunantis rankas 50 sekundžių, vanduo teka nepertraukiamai.

 

Mažiau kontakto – mažiau bakterijų

Nesvarbu, ar plaunate rankas prieš gamindami, valgydami, apdoroję vištieną ar žuvį, šis bekontaktis maišytuvas padės sumažinti bakterijų plitimą ir kryžminės taršos riziką. Bekontaktis maišytuvas taip pat nesitepa, ant jo nelieka pirštų antspaudų ar dėmių, tad yra apskritai daug švaresnis nei jūsų ankstesni maišytuvai.

 

Bekontaktis – visiems

Vaikams gali būti sunku naudotis maišytuvais, bet tik ne šiuo. „Atlas Neo Sensor“ yra saugus ir smagus kelias į geresnę tiek suaugusiųjų, tiek vaikų rankų higieną!

 

Nustatykite temperatūrą

Bekontakčiu būdu galite reguliuoti paleidžiamo vandens temperatūrą bet kuriuo metu pasukdami rinkiklį, esantį ant valdymo bloko! Nustatykite į maloniai vėsią ir sumažinkite vandens šildymo sąnaudas.

 

Nerūdijantysis plienas – amžinasis plienas

Tvirtas nerūdijančiojo plieno maišytuvas „Atlas Neo Sensor“ yra itin atsparus rūgštims, rūdims ir kitiems korozijos bei dėvėjimosi veiksniams. Nerūdijantysis plienas yra lygus ir neporėtas, tad nebus kalkių nuosėdų ir kitų likučių, galinčių tapti bakterijų slėptuve.
Naršykite arba atsisiųskite mūsų skaitmeninį lankstinuką!

 

Raskite savo „Atlas Neo Sensor“
SUSISIEKIME