Laiptų konstrukcijos

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Žirklių paketas montuojamas prie medinio rėmo ir tvirtinamas prie angos. Šie laiptai gali turėti užsidarantį dangtį. Aukštesnėms negu 300 cm patalpoms montuojama automatika, statomi turėklai. Laiptai patogūs užlipti į palėpes, nusileisti į rūsį, garažuose, jachtose ir kt. Juos galima įmontuoti ir į vertikalią sieną.

Trijų dalių lengvai sulankstomi mediniai ir plieniniai laiptai. Gaminami įvairių dydžių, gali būti taikomi senos statybos namuose, sodo nameliuose, palėpėse. Jų dangčiai spyruokliniu mechanizmu sandariai uždaromi. Dangtis gali būti apšiltintas, turėti gaubtą nuo dulkių, ugniai atsparią konstrukciją. Gaminami variantai su apskardintu viršutiniu dangčiu. Užsidaromame dangtyje galima įmontuoti užraktą.

 

Laiptai gyvenamosioms ir gamybinėms patalpoms

 

Taupantys vietą laiptai. Gaminami iš bukmedžio arba pušies. Standartinė konstrukcija: 12 pakopų, kai patalpos aukštis iki 286 cm. Patogi laiptelių forma. Turėklai gali būti iš dešinės ir iš kairės pusių.

 

Taupantys vietą su norimu posūkiu laiptai. Gaminami iš bukmedžio, pušies, ąžuolo, raudonmedžio. Ši sistema pritaikyta tiesiam arba pasuktam laiptų lakeliui. Turėklai yra iš vienos ar iš dviejų pusių, gali būti metaliniai ir mediniai. Pakopos – nuo 62 iki 92 cm ilgio su išpjovomis arba tiesios. Patalpos aukštis -nuo 250 iki 310 cm. Gali būti įmontuoti žingsnių garso slopintuvai.

 

Sraigtiniai laiptai. Tai labai gražios formos laiptai, montuojami patalpos viduje ar išorėje. Pakopos gali būti medinės ar metalinės. Jos išdėstytos aplink strypą, todėl nereikia atremti į sieną. Galima lipti sukant kairėn arba dešinėn. Visos medinės ir metalinės dalys yra gruntuotos. Pastato interjere gali būti įvairių kompozicijų kampinis variantas, tarp trijų sienų ir atvirame plote. Pakopoms naudojama buko, klevo, pušies, dviejų rūšių ąžuolo mediena. Laiptai gali būti pritaikyti įvairiam aukščiui nuo rūsio iki mansardos. Šią konstrukciją galima gaminti tik iš medžio.

 

Pramoninio tipo laiptai: priešgaisriniai, pastato vidui ir išorei. Šios konstrukcijos ypatybė – greitas montavimas, visiškas užbaigtumas gamykloje. Gaminami su grotelių ir skardos pakopomis, atsparūs ugniai, cinkuoti laiptai pramonei.