Vaiko kambario interjeras turi augti kartu su vaiku

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Pasirenkant kambario sienų spalvas derėtų atsižvelgti į vaiko būdą. Jeigu vaikas ramus, kambario spalvos gali būti šiek tiek ryškesnės, jeigu vaikas judraus būdo, patartina rinktis raminančias spalvas, tokias kaip šviesiai žalsva ar žydra.

Originalus vaiko kambarys

Kaip įrengti vaiko kambarį, daugiau ar mažiau žino visi – kad reikia laikytis saugumo reikalavimų, rinktis ilgaamžius kokybiškus gaminius, atsižvelgti į vaiko amžių ir jo poreikius bei pomėgius.

 

Tačiau dažnai nutinka, kad dauguma vaiko kambarių yra labai panašūs, nors juose auga skirtingo amžiaus, pomėgių ir charakterių vaikai. Sienos užima daugiausia vaiko kambario erdvės, todėl joms dekoruoti reikia skirti pakankamai dėmesio. Šiuo metu tapo labai populiaru vaiko kambaryje įrengti kreidos lentą, ant kurios vaikas galėtų piešti.

 

Kreidos lenta kambaryje ne tik atrodo originaliai, bet ir yra praktiška, nes niekam ne paslaptis, kad vaikai labai mėgsta piešti ant sienų. Kreidos lentą lengva susikurti, nes galite tiesiog nudažyti norimą vieta specialiais dažais. Dažnai vaikų kambarių sienos būna tapetuojamos. Tačiau nerekomenduojama tapetuoti vienos spalvos tapetais, nes vaiko kambariui reikia žaismingumo. Pasitelkiant fantaziją ir tapetus vaiko kambaryje galima sukurti originalią ir jaukią atmosferą.

 

Siena – prisiminimų galerija

Paveikslai, padrąsinantys šūkiai, nuotraukos, laimėjimai, padėkos ir mokomieji plakatai padės vaiko kambario sienas paversti labai žaismingomis ir gyvybingomis, be to, vaikui bus labai malonu pačiam pridėti savo kūrybos piešinių, matyti draugų ir šeimos nuotraukas. Pavyzdžiui – pasaulio žemėlapyje galėsite žymėti kartu su vaiku aplankytas vietas.

 

O dekoratyvūs meniški plakatai ar paveikslai sukurs žaismingą ir originalią aplinką. Tokią sieną nesunkiai atnaujinsite, todėl ji nuolat išliks įdomi vaikui. Taip pat ant sienos galima kabinti dekoratyvines raides, dekoratyvinius „kelio“ ženkliukus ir pan. Tokia siena vaikams kelia geras emocijas.

 

Žaismingos grindys – ne vien kilimas

Kadangi vaikai labai daug laiko mėgsta praleisti tiesiog ant grindų, reikėtų pasistengti formuojant vaiko kambarį grindis paversti žaidimų oaze. Grindis galima papuošti įprastais sienų lipdukais, izoliacine juosta ar dekoratyvinėmis juostelėmis. Grindis žaidimų miestu paversti visai nesunku. Miesto kelių išklotinę suformuosite lipnia izoliacine plėvele. Ji negadina grindų, gerai laikosi ir suteikia labai daug džiaugsmo mažiesiems.

 

Taip pat grindis galite dekoruoti žaidimu „klasės“ ar tiesiog lipdukais. Vaiko kambario grindis dažnai puošia kilimas. Jis suteikia jaukumo ir yra praktiškas, jei vaikai daug laiko praleidžia ant žemės. Verta rinktis modernaus dizaino ir aukštos kokybės kilimą. Ypač atsakingai rinkti kilimą alergiškiems vaikams. Įmantresnių formų ir spalvų kilimas gali tapti išskirtiniu originalaus kambario akcentu.

 

Kambario puošmena – vaikiškas šviestuvas

Labai originalus šviestuvas bus toks, kurį susikursite patys! Tad tėvams rekomenduojama neskubėti į prekybos centrus ieškoti vaikiškų šviestuvų, bet kartu su vaiku sukurti prie kambario visumos derantį šviestuvą. Tereikia specialaus šviestuvo karkaso ir karščiui atsparių dekoratyvinių priemonių, kuriomis galima tą karkasą dekoruoti.

 

Labai originaliai atrodo išskirtiniais audiniais aptraukti šviestuvai, dekoruoti juostelėmis ir kaspinais, pagaminti pagal užsakymą ir priderinti prie jūsų kambario interjero. Tereikia šiek tiek išradingumo ir drąsos išbandyti naujus kūrybos metodus ir jūsų vaiko kambarys bus nepakartojamai gražus.

 

Originalių idėjų vaiko kambariui yra begalybė. Svarbiausia, kad vaiko kambarys skatintų jo smalsumą, atspindėtų jo asmenybę.