Prabangiausiame Vilniaus rajone namas stebina savo interjeru

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Dviejų aukštų namas su rūsiu yra ne tik didžiulis – beveik 300 kv. m, bet ir įrengtas taip, kad jame rasite tai, ko įprastame būste pasitaiko itin retai.

 

Visų pirma, rūsyje yra vieno kambario buto dydžio SPA zona, kurioje galima atsipalaiduoti po darbų ar savaitgalį. SPA zonoje yra sukūrinė vonia ir pirtis. Šalia poilsio zonos yra klasikiniu stiliumi įrengtas profesionalios akustikos kino ir muzikos kambarys, kuriame galima pasijausti it geriausiose pasaulio operose.

 

Grįžus namo, nereikia iš lauko pėdinti į namus – garažas pirmame aukšte, po vienu stogu su namu. Pirmame aukšte įrengtos ir pagalbinės patalpos: skalbykla, rūbinė ir tambūras, tad name visada bus tvarkinga. Iš tambūro patenkama į erdvią, daugiau nei 70 kv. m, svetainę, kuri sujungta su virtuve.

 

 

Jau muzikos kambarys išdavė, kad namo savininkai yra klasikos gerbėjai – užėjus į svetainę, tai pasitvirtina. Modernios klasikos stiliumi įrengtas visas namas. Interjere pasirinktos tamsesnių spalvų medžiagos, tačiau šviesos užtenka, nes visame name esantys langai vitrininiai, per visą aukštą.

 

Viduje taip pat gausu šviesos intstaliacijų, kurios tapusios papildančia interjero dalimi – ovalo lempos suteikia futuristiškumo ir modernumo klasikiniu stiliumi įrengtam būstui.

 

Dar vienas akcentas, kurio negalima nepaminėti – modernus biožidinys, kuris svetainei suteikia gyvumo. Antras aukštas padalintas į dvi dalis: į gyvenamąją ir poilsio.

 

Gyvenamojoje zonoje yra du miegamieji ir vienas poilsio arba darbo kambarys. Šalia jų – vonia su tualetu. Iš koridoriaus patenkama į didžiulę terasą. Įrengiant namą, pasirinktas įdomus sprendimas terasą įrengti ne pirmame aukšte, o ant stogo – plokščio stogo konstrukcija leidžia saule mėgautis kaip galima ilgiau ir nebijant, kad užkris šešėliai.

 

 

Čia galima ne tik poilsiauti, bet ir surengti pietus po atviru dangumi. Valakampiai yra įsikūrę pušyne, o namo savininkai pasistengė išsaugoti autentiškus medžius, todėl vos keli žingsniai nuo namų pasitinka medžių ošimas – namas darniai įsilieja į supančią gamtos aplinką, todėl jei reikės pasisemti jėgų gamtos apsuptyje, ji čia pat.