Idėjos prieškambario interjerui namuose

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Neturint pakankamai erdvės namuose, nedidelį plotelį prieškambaryje galima skirti namų biurui.

 

Ryškiai žalios spalvos spintelė su pintu krepšiu, pritvirtintu prie vienos spintelės sienutės, popieriaus skiautelės su užrašytais pavadinimais, prilaikomos magnetukų, spausdintuvas ant spintelės viršaus – tai ofisas prieškambaryje.

 

Angliška raidė & (liet. “ir“) dar sustiprina idėją, kad ši patalpa atlieka ne tik prieškambario funkcijas namuose.

 

 

Prieškambaryje gali pradėti vystytis namo ar buto interjero spalvinė gama. Aukščiau esančioje nuotraukoje matome melsvos spalvos lenteles sienos apatinėje dalyje ir baltai dažytą sieną viršutinėje dalyje. Grindų medžio galsvai ruda spalva lengvai pasikartoja kitose prieškambario interjero detalėse, lengvai įsijungdama į spalvinį interjero žaidimą.

 

 

Puiku, jei prieškambaryje atsiranda niša. Nišoje įrengus suolą ir ant suolo pamėčius pagalvėlių, nišą prieškambaryje galima skirti poilsiui, lengvam pasėdėjimui. Po suolu esančioje dėžėje galima susidėti kokius tai rečiau ar dažniau naudojamus daiktus.

 

 

Buto per kelis aukštus ar keleto aukštų namo prieškambario interjere dažnai atsiranda laiptai. Aukščiau esančioje nuotraukoje medinės grindys, mediniai laiptai tampa jungiamąja grandimi, interjero detalėmis, jungiančiomis prieškambario interjerą su kitame aukšte esančių patalpų interjerais. Baltas kiliminis takas ant laiptų, baltos spalvos sienos ir kiti balti akcentai yra lygiaverčiai medinių detalių varžovai prieškambario interjere. Du dideli žibintai padrąsina ir kviečia užeiti.

 

 

Kietos ir šaltos interjero detalės, prieškambaryje šiek tiek suminkštintos spalvotais veidrodžio rėmais. Stiklo sietynas įneša šiek tiek trapumo į prieškambario interjerą. Iš antikos laikų į dabartinį laiką ar bent jau į ne tokią tolimą praeitį sugrąžina mediniai durų apvadai.

 

 

Lipdukai ant baltos sienos, vėjyje besisupuojančiais lapeliais krinta ant kilimine danga dengtų laiptų pakopų.

 

 

Erdvus ir praktiškas prieškambaris. Spintelės idealiai tinka batams susidėti. Kiekvienam šeimos nariui gali būti skirtos atviros lentynos įvairioms smulkmenoms laikyti. Kabliukai skėčiams, raktams.

 

 

Erdvus prieškambaris ar holas gali atlikti valgomojo kambario paskirtį namuose.

 

 

Šešiakampio formos lentynos įvairioms smulkmenoms susidėti, originali skėčių kabykla.

 

 

Savo rankdarbiais papuoštas prieškambario interjeras suskambės tik Jūsų kurtomis melodijomis, prakalbės tik Jūsų kurtomis eilėmis.