7 patarimai kaip pagražinti butą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

1. Ąsočius, puodelius šeimininkės mėgsta slėpti už virtuvinės spintelės durų, dažnai pamiršdamos, kiek daug neišnaudotos vietos yra po pakabinamom spintelėm arba lentynėlėm. Jei norite, kad virtuvė taptų jaukesnė, pridarykite kabliukų, pritvirtinkite juos prie lentynos krašto ir sukabinkite puodus, ąsočius, įvairius dailės dirbinėlius (varpelius, lėkšteles ar kt.).

2.Jeigu radiatoriai negražūs, atsilupinėję, susiraskite įvairių spalvų (geriausiai pastelinių atspalvių) emalės ir nudažykite vertikaliom įvairiaspalvėm juostelėm. Tai bus siurprizas šeimai.

3. Paprasčiausia idėja. Virš radiatoriaus labai tiktų lentyna. Susiradę lentą , nulyginkite, nulakuokite ar nudažykite norima spalva ir pritvirtinkite prie sienos.

4. Jeigu atsibodo virtuvės baldai, siūlome juos atnaujinti. Pirmiausia nuimkite dureles, jas gerai nuplaukite šiltu muiluotu vandeniu, nušveiskite ( iš pradžių drėgnu, paskui sausu ) švitriniu popieriumi. Kai išdžius, nušluostykite gerai drėgmę sugeriančia medžiaga ir nuvalykite metilo spiritu. Su liniuote ir pieštuku nusibraižykite raštą. Iš pradžių tepkite geltonais, kai išdžius, žaliais dažais. Galite rinktis ir kitas spalvas ( derinkite prie virtuvės sienų ).

5. Jūsų kambario durys gali pasikeisti per kelias valandas. Nusipirkite dažų, derančių prie sienų spalvos arba priešingai – kontrastingų. Įsigykite įvairaus dydžio lentelių ir apvadų . Nusibraižykite, kaip išdėstysite lenteles ant durų paviršiaus. Nudažykite duris, dar nepritvirtintas lenteles ir apvadus. Kai durys išdžius, lenteles su apvadais priklijuokite.

6. Susiraskite įvairaus ilgio ir pločio lentelių. Paprašykite vyro, kad jas nuobliuotų, nulakuotų ( ar nudažytų medžiui tinkamais dažais, priderinęs prie sienų, baldų apmušalų ) ir, įvairiai išdėstęs, pritvirtintų miegamajame šalia ar virš lovos ( galima ir aukščiau, kad nepasiektų vaikai ). Ant lentynėlių sudėkite mielus niekučius: lėkšteles, knygas, nuotraukas, jei ką nors kolekcionuojate – savo kolekciją. Nepamirškite vazos su gyvomis gėlėmis ar sausa puokšte ( gėlių spalvas derinkite su sienų apmušalais, užuolaidomis ar kilimais ).

7. Daugybė pagalvėlių ant sofos, lovos, fotelio pagyvina ir paįvairina buto interjerą. Jas lengva pasidaryti pačioms. Pasiūkite iš gėlėtos , languotos ar pereinamų spalvų medžiagos maišelį. Jį prikimškite porolono ar medžiagos skiaučių ir apmegzkite.

Jei nors viena idėja jums patiko – kibkite į darbą.