Vokiškas požiūris į virtuvės baldus

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tai liudija ne vienus metus gaunami tarptautiniai apdovanojimai (Reddot design award, iF product design award, Germandesign award ir kiti) už dizaino naujoves, funkcionalumą ne tik iš pripažintų dizainerių ir rinkodaros specialistų, bet ir iš paprastų vartotojų. Laimėjimai skatina tobulėti, siekti dar aukštesnės kokybės, ieškoti progresyvių technologijų. Lietuvos vartotojai galimybę įsigyti šių vokiškos kokybės baldų turi ALNO salone Vilniuje, kuriame prekiaujama visu reikalingu asortimentu kokybiškai ir inovatyviai virtuvei įrengti.

Tai aukštos klasės produktai: durelės ir stalviršiai gaminami iš stiklo, medžio, keramikos, MDF plokštės. Savo svajonių virtuvę galima rinktis iš viso spalvų asortimento – ryškią, pastelinių spalvų, juodą ar baltą. Jei renkatės medinius baldų paviršius, šiuo metu vyrauja pilko medžio tendencija – kašmyro spalva naudojama pilkesniam atspalviui, o magnolija – šviesesniam. Baltas virtuvės interjeras derinamas su natūraliu medžiu – kaltu medžio masyvu, kuris naudojamas kaip interjero detalė.

Skaisčiai baltos spalvos stiklinių paviršių ir medžio derinys – tai visiškai naujas, neįprastas ir traukiantis akį. Baltas blizgus stiklas apšviečia ir praplečia erdvę, o tekstūriškas medis moderniai virtuvei suteikia šilumos ir jaukumo. Baltos spalvos antipodas – juodasis interjeras – dvelkia elegancija ir prabanga ir yra gana aštrus: juodo stiklo blizgesys vyrauja kartu su aliuminio detalėmis.

 

Verta paminėti ir išskirtinį produktą – „Satina“ virtuvių seriją, pagamintą naudojant matinį specialiai apdirbtą stiklą, ant kurio paviršiaus nelieka pirštų atspaudų. „Satina“ serija siūlo keletą spalvų, kurių viena yra grafito – minkšta, tamsi, tarsi juoda, arba platinos melsva, kuri puikiai dera su ultrabalta spalva.

Šių virtuvių interjerai visuomet modernūs. Vyrauja aiškios, lygios, profesionalios linijos. Joms būdingas projekto vientisumas – ta pati medžiaga naudojama ant baldų durelių ir ant stalviršio, arba ant dekoratyvių šoninių dangų, mėgstama naudoti daug metalo. Vokiška virtuvė traukia į baldus sudėtais kokybiškais mechanizmais – durelių uždarymo ir atidarymo, kampinių spintelių mechanizmų sprendimais.

 

Tokiai virtuvei gaminti taikomos pažangios technologijos, inžinerijos ir mechanikos laimėjimai. Dėl savo kompaktiškumo ir funkcionalumo tokioje virtuvėje gaminant maistą nereikės atlikti bereikalingų judesių, o dėl nestandartinių sprendimų įrankiai ir indai pasiekiami patogiai ir nesunkiai. Išpildomi įvairiausi – standartiniai ir nestandartiniai klientų pageidavimai – integruojamos kampinės spintelės, stalčiai, šiukšliadėžės, sienelės sistema. Vidiniai stalčiai gerai išdėstyti pagal svorius, galima dėti didelius, sunkius daiktus.

Šios virtuvės turi dar vieną išskirtinį bruožą – stiprius pakabinimo elementus. Projektuojamoji vadinamosios „Fly“ linijos pakabinamoji virtuvė tikrąja to žodžio prasme sklendžia ore: tiek pastatomos spintelės, tiek didelės spintos tiesiog pakabinamos ant sienos. Tai patogu taupant vietą – pakabinti galima visus virtuvės baldus, netgi šaldytuvus, o tai suteikia papildomo komforto tvarkantis, valant grindis.

 

Darbo paviršiai, apdailos medžiagos ir patys baldai yra aukštos kokybės bei atsparūs aplinkos įtakoms. Šių gaminių kokybė aukšta, o asortimentas – segmentuotas. Siūloma ir pigesnių produktų, ir išskirtinio dizaino bei aukštos kokybės produktų už didelę kainą, tad vartotojas išsigąsti neturėtų ir galėtų pasirinkti iš plataus asortimento sau patinkačius ir kokybiškus virtuvės baldus. Virtuvės- valgomojo patalpą papildys kokybiški vokiški stalai ir kėdės, kiti aksesuarai.

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 
Šią informaciją be raštiško kompanijos "Super namai" sutikimo naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse griežtai draudžiama. Gavus sutikimą, nurodyti šaltinį.