Prikelkite naujam gyvenimui susidėvėjusius baldus

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Keli patarimai padės jums atnaujinti baldus taip, kad pastarieji atrodytų tarsi nauji.

Vaizdo įraše detaliai paaiškinama, kokiais žingsniai reikia keliauti, jeigu norite seniai susidėvėjusius baldus prikelti naujam gyvenimui. Šiuo atveju rekomenduojama nepirkti jau padėvėto gobeleno.

Sutaupysite vien atnaujindami daiktą, tad negailėkite pinigų procesui.

 

 

Universalūs patarimai, kurie padės atnaujinti baldus

Nesvarbu, iš kokios medžiagos baldas yra pagamintas. Jį atnaujinti galima visai nesunkiai.

Svarbiausia tiksliai sužinoti, kaip galima tai padaryti. Tiesa, jeigu turite labai mylimą baldą ir nesate tikras, kad jums pavyks tinkamai juos pasirūpinti – siūlome pasisamdyti specialistus.

Jeigu jums atsibodo turimo medinio arba plastmasinio baldo spalva – nesunkiai galite perdažyti. Jeigu norite, kad išliktų maždaug lygiai tokia pats spalva – tokiu atveju pirmiausia reikia labai stipriai nušlifuoti baldą ir tokiu atveju parinkus tinkamą spalvą pabandyti viską perdažyti.

Jeigu matote, kad perdažymas nebus įgyvendintas arba perdažytas baldas nebeatrodys gražiai, tokiu atveju rekomenduojama baldo sendinimą. Su švitriniu popieriumi galima kiek apibrūžinti kampus. Tuo pačiu akrilu išpieškite lietuvių liaudies rašytus ir atrodys, kad baldas specialiai toks ir buvo įsigyjamas.

Labai paprastai atnaujinti galima spinteles, kurios buvo su stiklu. Paprasčiausiai esamą stiklą pakeiskite nauju. Visiškai kitokiu nei buvo iki šiol. Baldas atrodys kaip visiškai kitas.

Minimalus dalykas – rankenėlių keitimas. Vos jas pakeitus atrodys, kad spinta ar komoda yra visiškai kita.

Medinius baldus galima aptraukti gobelenu. Žinoma, reikia įvertinti, ar tai tinkamas variantas. Visgi, suderinus su kitais kambaryje esančiais stilistiniais akcentai – viskas gali būti labai gražu.

Prekybos vietose įsigykite baldus atnaujinančių priemonių. Vienos skirtos mediniams, kitos – gobeleniniams baldams.

Pakeisti sofą galima paprasčiausiai užtiesus visiškai kitą uždangalą. Tokia smulkmena, tačiau gali būti labai reikšminga jei norite, kad jūsų kambarys bent kiek pasikeistų.

Jeigu norite visiškai pakeisti kambaryje esantį stilių – tokiu atveju esant moderniam – kurkite tradicinį ir atvirkščiai.

Atnaujinti baldus nėra sunku, jei tiksliai žinote, kaip tai daroma. Pakeitus vieną daiktą galima visiškai pakeisti esamą kambario interjerą. Pamirškite rutiną – gyvenkite kiek spalvingiau.