Populiariausi minkšti baldai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Jau tada romėnai suprato, kad komfortas namuose turi būti. Rytų civilizacijoje tokio poreikio minkštiems baldams nėra, nors musulmoniškame pasaulyje pagalvėlės ir kilimai yra ypač dažnas interjero elementas. Vakarų civilizacija savo išradingumu gali stebinti. Minkšti baldai yra gaminami pačių įvairiausių formų ir paskirčių.

Populiariausi minkštieji baldai yra sofos. Sofa nuo lovos skiriasi tuo, kad jos minkštoji dalis yra labiau pritvirtinta prie rėmo. Lovoje keičiamas tik čiužinys, o sofa paprastai negali būti pakeista. Be to sofos būna įvairių formų ir funkcijų. Viena tokių – sėdimos vietos pavertimas gulimaja išlankstant arba ištraukiant papildomus minkštus modulius. Sofa užima nedaug vietos, tačiau esant reikalui gali virsti erdvia lova. Toks baldas ypač vertinamas mieste, kur butuose taupoma erdvė.

Kita populiariausia minkštų baldų rūšis yra minkšti kampai. Minkštas kampas yra ta pati sofa, tačiau ji gali būti statoma kampe ir susidėti iš papildomų pristatomų detalių – bankečių, pufų, pagalvėlių. Minkštieji kampai yra daugiausiai skirti erdvioms patalpoms, kampą galima išlankstyti ir naudoti ne tik sėdėjimui, bet ir gulėjimui. Be to kampuose montuojami ir papildomo funkcionalumo moduliai – staliukai, lentynėlės, net išvažiuojami barai, butelių laikikliai ir t.t. Aišku, išnaudojama ir erdvė po minkštu kampu – patalynei susidėti.

Minkšti baldai yra neįsivaizduojami be įvairiausių fotelių. Dažnai foteliai būna derinami ir su sofomis ir su minkštais kampais, kad būtų išlaikytas gyvenamojo kambario dizainas ir stilistika. Foteliai taip pat yra unikalūs baldai. Jų funkcionalumas gali būti nesunkiai išplėstas į nedidelę lovą, masažinį krėslą. Aišku, jų originalumui irgi nėra ribų.

Ne tokie populiarūs minkšti baldai yra banketės – nedidelės minkštos dažnai stačiakampio formos konstrukcijos, kurios yra kiek didesnės, nei kvadratiniai pufai. Jos kartais taip pat gali būti paverčiamos daiktų laikymo dėže, taip pat ir staliuku (apvertus minkštąją dalį). Toks universalus minkštas baldas taupo vietą, gali būti naudojamas pagal poreikį, taip pat tarnauja kaip vaiko lovelė (1 metro ilgis yra tinkamas vaikui iki 6 metų).

Minkšti baldai tarnauja ilgai, todėl reikia gerokai pasukti galvą juos renkantis – juk namus jie puoš dešimtį, o gal ir daugiau metų.

 

Reklama: leojar.lt