Pasirinkimo dilema: naudoti ar nauji baldai?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

O neišvengiama to dalis – naujų baldų paieška. Nauji – tai nebūtinai tiesiai iš salono atgabenti baldai – jeigu piniginė neleidžia įsigyti baldų iš naujausių baldų salonų katalogų viršelių, ne bėda – nes geriau paieškojus visada galima rasti naudotų, tačiau puikiai išlaikytų ir tvarkingų baldų komplektų. Tad į ką kreipti dėmesį svarstant: naudoti baldai ar nauji?

Kartais sprendimas, ar geriau pirkti naudotus baldus, ar naujus, priklauso nuo to, kuriam kambariui bus perkami baldai. Pavyzdžiui, virtuvės baldų komplektas – stalas ir trys keturios kėdės – gali būti perkamas ir naudotas, nes tai namų zona, kurioje svečiai tradiciškai lankosi retai, tad dėl įspūdžio čia galima nesirūpinti, svarbu, kad pačiam namų šeimininkui virtuvė būtų jauki ir patogi.

 

 

Kita vertus, šiandien vis dažniau senuose butuose drąsiai griaunama ta nepatogi siena tarp virtuvės ir svetainės ir įrengiama skandinaviško stiliaus virtuvė su svetaine. Tokiu atveju kad ir kuklus, tačiau naujas virtuvės baldų komplektas būtų tinkamesnis variantas

 

Svetainės zona ypatinga tuo, jog čia galima drąsiai žaisti interjero stiliais ir eksperimentuoti. Jei buto šeimininkui nestinga vaizduotės ir miela retro nuotaika, galima apsilankyti naudotų baldų parduotuvėse, kuriose neretai parduodami senoviniai staliukai, spintelės, lempos, kartais net sofos ar krėslai.

 

 

Nėra jokios taisyklės, kad jeigu jau perki vienam kambariui baldus, tai tik visus naujus arba visus naudotus – atvirkščiai – skoningai suderinant tiek naudotus, tiek naujus baldus galima svetainei suteikti ne tik autentišką įspūdį, bet ir sutaupyti.

 

Svarbiausi miegamojo baldai – naktiniai staliukai ir lova. O kartais ir drabužių spinta. Vietoj nuobodžios drabužių spintos galima pagalvoti apie sieninę kabyklą, kuriai tereikės tik paaukoti šiek tiek miegamojo erdvės ir finansų kabyklos įrengimui.

 

 

Apie lovą taip pat galima mąstyti kūrybiškai – šiuo metu labai populiaru minimalizmas miegamajame: labiau pasistengus brangiausias šios namų zonos baldas būtų tik geras ir kokybiškas čiužinys. Jį galima įtaisyti ant tvarkingai apdorotų ir nudažytų euro palečių, kurios vis dažniau naudojamos ne tik miegamojo kambariui, bet ir svetainei įsirengti.