„Ikea“ baldai iš Lenkijos. Gal verta pabandyti?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šiuo metu, įvertinę jo pliusus ir minusus, kai kurie jų nebesilanko Vilniuje su tikslu aplankyti „Ikea“ centrą. Kodėl toks sprendimas priimtas? Nejaugi buvusieji šių skandinaviškų baldų ir interjero elementų vertintojai staiga nusivylė jais?

Tikėtina, kad ne, nes šios produkcijos kokybė tikrai netapo prastesne, lietuvių namuose visuomet atsiras vietos patraukliems šio interjero stiliaus produktams. Taigi koks šiandieninis lietuvių santykis su „Ikea“ baldais? Ogi kai kas Lietuvoje sugrįžo prie varianto, kai „Ikea“ baldai iš Lenkijos yra atvežami tiesiai į namus. Kaip tai įmanoma?

Pirmiausia, reikia internetinėje šio tinklo parduotuvėje susirasti savo geidžiamą prekę. Beje, Lietuvoje nėra galimybės internetu įsigyti šių prekių ir tai yra nemenkas minusas.

Kelionė iš vienos Lietuvos pusės iki Vilniaus ir atgal, norint tik apžiūrėti (juk ne visada iš karto apsisprendžiama dėl pirkinio), kainuoja tikrai nemažai, taigi visiškai neverta aukoti laiko ir pinigų vien dėl galimybės aplankyti „Ikea“ prekybos centrą. Mat vis daugiau lietuvių kaip apsipirkimo būdą renkasi internetinę prekybą, tačiau šioje vietoje jų poreikis atsimuša „į sieną“.

Tačiau yra galimybė namus puoštis stilingumu ir puikia kokybe pasižyminčiais švediškais baldais, tereikia internetu juos užsisakyti iš kaimyninės šalies. „Ikea“ baldai iš Lenkijos gali vos per savaitę pasiekti jūsų namus ir nereikia jų iš niekur važiuoti parsivežti.

Šią lietuvių siūlomą paslaugą įvertinę pirkėjai įsitikinę, jog Lenkijoje įmanoma dar pigiau nusipirkti šio stiliaus baldų, interjero detalių nei Vilniaus „Ikea“ prekybos centre.

Taigi, kaip jau minėjome, išsirenkate internetinėje parduotuvėje norimas prekes, sumokate už jas, susisiekiate su „Ikea“ baldus iš Lenkijos parvežančia įmone ir belieka namuose laukti savųjų pirkinių. Išbandžiusieji šią paslaugą tvirtina, jog parvežimo kaina nė kiek nesiskiria, ar vežant baldus iš Lenkijos, ar iš Vilniaus, tačiau pačių baldų kaina yra skirtinga. Netikite?

Niekas netrukdo „savu kailiu“ išbandyti šį apsipirkimo variantą ir tai įvertinti. Ypač, jei itin vertinate skandinavišką interjero stilių ir pagal jo akcentus norite įsirengti nors vieną namų kambarį. O tai tikrai skiriasi nuo mūsų, lietuvių, įprastos gyvenamosios aplinkos…