Funkcionalūs virtuvės baldai – pagalba šeimininkei

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Virtuvė – gana specifinė namų erdvė, kuriai įrengti reikia išskirtinio kruopštumo. Mat virtuvės baldai skirti ne tik akiai pamaloninti, pagrindinė jų funkcija – padėti patogiai ruošti maistą.

 

Jei paisysite taisyklių, kurios sukurtos būtent dėl maisto ruošos, virtuvėje norėsis būti dažniau, o maisto gamyba taps širdžiai maloniu užsiėmimu.

Tinkami kampai

Ne tik tradiciniai virtuvės interjero specialistai, bet ir feng shui filosofijos mėgėjai žino, jog virtuvėje svarbiausias dalykas – magiškas taškų trikampis. Tai trikampis, kuriame į vieną formą susilieja trys pagrindiniai virtuvės taškai, simbolizuojantys svarbiausias virtuvės jėgas. Šie trys taškai šiandieninėje virtuvėje yra svarbiausi prietaisai bet kokiai šeimininkei.

 

Tai šaldytuvas, viryklė ir praustuvė. Pagrindinis principas – kad šie trys taškai neatsidurtų vienas šalia kito. Jie virtuvėje turi būti išdėstyti taip, kad sudarytų trikampį. Tuomet ne tik padėsite sau sukurti teigiamą energiją virtuvėje, bet ir pastebėsite, jog maisto ruošai reikalingus daiktus pasiekti gerokai patogiau.

 

Patogu judėti

Kad virtuvės baldai padėtų ruošti maistą, o ne trukdytų, labai svarbu, kad turėtumėte pakankamai vietos judėjimui. Šis veiksmas virtuvėje labai svarbus. Pasirūpinkite, kad prie darbo stalo būtų pakankamai vietos ne tik apsisukti, bet ir atsitūpti norint ištraukti kiaurasamtį ar puodą iš apačioje esančios spintelės.

 

Taip pat labai patogu, jei galite laisvai judėti nuo viryklės iki virtuvės ar praustuvės ir kelyje nereikia stumdyti kėdžių ar dekoracijų. Vienas geriausių būtų išspręsti vietos klausimą – stalas sala. Tai puikus variantas, kuomet didelėje virtuvėje sukuriama pakankamai vietos maisto ruošai, o šalia galima tuojau pat paruošti ir eksperimentams skirtą vietą.

 

Technika kvėpavimui

Virtuvės baldai ir technika – svarbūs virtuvės akcentai, nuo kurių priklauso maisto ruoša. Jei maistą gaminti patogu, šeimininkė mieliau čia suksis, o tikėtina, kad ir namiškiai paragaus skanesnių gardumynų. Todėl specialistai visuomet pataria labai gerai pasirūpinti virtuvės vėdinimu.

 

Labai svarbu, kad virtuvėje turėtumėte gartraukį, o atsarginiam variantui ir langą. Tuomet nereikės kęsti troškių dūmų, karščio ir drėgmės, virtuvėje visuomet bus šviežias oras, norėsis čia būti ilgiau ir eksperimentuoti su naujais receptais.