Baldai – rinktis patogius ar gražius?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Profesionalūs dizaineriai pataria, kad visada geriausiai rinktis patogių formų baldus. Reikėtų žiūrėti, kad baldai būtų praktiški, nes juos tenka naudoti kiekvieną dieną.

Taip pat reikia ieškoti tokių baldų, kurių spalvos yra ramios, pastelinės. Ryškių spalvų baldai gal ir atrodo gražiai, stilingai baldų parduotuvėse. Tačiau namuose ryškios ir įkyrios spalvos baldas pradės erzinti. O jei baldo spalva tamsesnė, netgi gali vizualiai sumažinti jūsų erdvę. Taip pat stenkitės, kad vienoje patalpoje vyrautų vienodo stiliaus baldai. Jei sekciją pasirinksite klasikinę, o minkštą dalį šiuolaikišką, tuomet jūsų kambaryje gali jaustis disharmonija, baldai nederės tarpusavyje.

Vienas iš svarbių dalykų, į kurį reikia atkreipti dėmesį, kad prieš keliaujant rinktis baldų – išmatuokite savo būsto erdves. Galima ir tokia nepavydėtina situacija, kad nusipirkto baldo nepavyks įnešti į jūsų būstą, nes jis tiesiog netilps pro duris.

Renkantis baldus būtinai juos išbandykite. Jei renkatės lovą, galite ant jos atsisėti. Apžiūrėkite ar niekas negirgžda, nebraška. Taip galima įsitinkinti ar baldas tikrai kokybiškas. Apžiūrėkite baldų lankstų kokybę, nes šios dalys linkusios greičiausiai sulūžti.

Jei nusprendėte pirkti minkštuosius baldus, tuomet reiktų pasidomėti ar jų tekstilinė danga yra kokybiška. Vienas iš būdų patikrinti audinio kokybę yra paimti už kampo ir patempti įstrižai. Jei deformacija išlieka audinys yra nekokybiškas. Jei minkštus baldus nusipirksite su nekokybišku audiniu, tokie baldai greitai praras savo išvaizdą, atrodys kaip nudėvėti. Patariama rinktis minkštus baldus, kurie pagaminti iš sintetinio pluošto. Tokia medžiaga būna ilgaamžė, ne taip greitai blunka ar nusidėvi. Rinkdamiesi baldus nepamirškite interjero pagyvinti aksesuarais: pagalvėlėmis, vazelėmis.

Tai suteikia jūsų interjerui gyvybingumo, išbaigtumo. Tačiau ir čia reikalingas saikas. Jei interjere vyrauja minimalistinio stiliaus baldai, tuomet ir interjero detalių turėtų būti nedaug.