Baldai iš stiklo

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šiandien baldai iš stiklo atrodo įprasti ir jau nieko nebestebina. Baldų iš stiklo ar šiaip stiklo dirbinių galima rasti beveik kiekvienuose namuose: staliukai, lentynos, vazos ir daugybė kitų.

Stikliniai baldai gaminami svetainėms, virtuvėms, miegamiesiems, vonios kambariui ir t.t. Jie tampa vis populiaresni. Be to, stikliniai baldai dera prie bet kokio stiliaus ir yra ekologiškai švarūs. Technologijos taip ištobulėjusios, kad leidžia dizaineriams eksperimentuoti su stiklu.

Dažnai bijoma įsigyti tokių baldų, nes yra paplitusi klaidinga nuomonė, kad tokie baldai greitai dūžta. Tačiau taip nėra, kadangi baldai gaminami iš kitokio stiklo, kuris dūžta ne taip lengvai, be to, jis specialiai apdirbamas. Stiklo rūšių yra įvairių: skaidrus, matinis, tamsintas su grafiniais ženklais,lakuotas faktūrinis.

Platiems baldams gaminti naudojamas grūdintas stiklas, laikytas aukštoje temperatūroje, taip jis atlaiko stiprius smūgius ir dūžta sunkiau.

Labai gražiai atrodo širmos iš grūdinto stiklo. Iš stiklo gaminamos ir kėdės, lovos bei krėslai. Tokie baldai iš pirmo žvilgsnio atrodo lengvi ir tarsi plaukiantys ore, tačiau iš tiesų jie atlaiko ir labai didelius krūvius.

Stikliniai baldai pasižymi aukšta kokybe ir yra unikalūs. Jie gali būti papuošti ažūriniais ornamentais, todėl yra itin gražūs. Baldai iš stiklo puikiai dera soduose arba žiemos soduose, kadangi yra atsparūs šviesai, o jų dizainas pasižymi sodriais ir ryškiais atspalviais.

Baldai iš stiklo dažnai naudojami vonios kambaryje, kadangi stiklas pašviesina ir pakeičia jo interjerą.

Baldai iš stiklo – puikus būdas atsikratyti erdvę užgriozdinančių baldų. Pastaruoju metu vis labiau siekiama kompaktiškumo. Sekcija iš stiklo padės atlaisvinti gana daug erdvės kambaryje.

Vis dėl to nevertėtų visų baldų pakeisti stikliniais. Gražu tik tai, kas su saiku.

Geriausiai stiklas atsiskleidžia derinamas su kitomis medžiagomis. Tam taikomos įvairios detalės iš akmens, medžio, vario, žalvario, nerūdijančio plieno ar kitų medžiagų. Interjerui stilingumo suteikia ir dekoruotas stiklas ar įvairių rūšių stiklo komponavimas. Geriausiai stiklo grožis atsiskleidžia esant tinkamam apšvietimui.

Nė viena medžiaga, naudojama interjere, negali prilygti stiklui dėl jo savybės teigiamai nuteikti patalpoje esančius žmones: romantiškai nuteikia smulkučiai stiklo dirbiniai, puošiantys interjerą, iškilmingumu ir prabanga spinduliuoja veidrodžiai, tyra rimtimi dvelkia stiklo vitrinos.

Tokių baldų priežiūra nėra sudėtingesnė už įprastų. Jie padengiami specialia medžiaga, kuri atspari dulkėms ir purvui. Galite nesibaimindami savo namų interjerą papuošti keliomis stiklo detalėmis.