Natūralaus akmens dirbiniai kiemo papuošimui

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Pasižvalgę po sodybas, nuosavų namų kiemus ar sodus pamatysime, kad vis daugiau žmonių aplinkos puošimui naudoja natūralius akmenis ar jų dirbinius, kurie, su išmone juos panaudojus, visiškai pakeičia sodo ar kiemo vaizdą.

Kai kurie renkasi natūralių lauko akmenų derinius. Jų pasirinkimas, forma bei spalvos išties didžiuliai – nuo smulkiausių iki stambių monolitų. Būtent ši įvairovė ir leidžia eksperimentuoti kuriant gražią ir jaukią aplinką. Be to, derinant įvairių rūšių ir dydžio akmenis vienus su kitais ar su augalais sukuriami įdomiausi apželdinimo variantai, išgaunamos nepakartojamos spalvų gamos.

„Vis dažniau aplinkos puošybai klientai renkasi granito ir marmuro dirbinius“ – sako L. Kirkutienė. Granitas – ypač atspari aplinkos poveikiui, tvirta medžiaga, be puikių techninių charakteristikų turinti ir platų spalvinį spektrą. UAB „Veritas ana“ meistrų pagaminti lauko baldų, pavėsinių elementai, indai gėlėms, laiptai, puošia ne vienų namų kiemą.

Akmuo nėra labai pigi medžiaga, tačiau investicijos į akmens dirbinius atsiperka dėka išskirtinių akmens savybių – ilgaamžiškumo, lengvos priežiūros, puikios estetinės išvaizdos. Net pigiausio granito stalviršis atnaujins jau turimus lauko baldus ir suteiks jiems prabangos.

Vos kelios akmens detalės (stalviršis, palangės) gali pagyvinti medinę lauko pavėsinę, palengvinti jos priežiūrą ir suteikti geresnę estetinę išvaizdą. „Uždenkite stalą granito stalviršiu, palanges – tos pačios rūšies granitu, ir senoji jūsų sodo pavėsinė vėl džiugins akį“ – pataria UAB „Veritas ana“ dizainerė.

 

Natūralus akmuo plačiai naudojamas laiptų apdailai, takeliams,aikštelėms grįsti. Panaudojus skirtingo dydžio detales, galima gauti daugybė įdomių derinių, o kiek netaisyklingas jų išdėstymas suteiks grindiniui autentiškumo.

 

 

Straipsnyje apžvelgėme tik keletą akmens panaudojimo aplinkoje galimybių ir patarimų, kaip minimaliomis sąnaudomis atnaujinti kiemą. UAB „Veritas ana“ dizaineriai ir meistrai suteiks jums išsamesnę informaciją ir patars individualiai. Kviečiame apsilankyti mūsų salone Vilniuje, Kalvarijų g. 49. Informacijos ir patarimų rasite ir mūsų tinklapyje www.veritas.lt.