Akmuo virtuvėje –komfortas ir prabanga už prieinamą kainą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Virtuvė – tai vieta, kurioje praleidžiame nemažą laiko dalį. Jau senai ji nebėra tik maisto gaminimo patalpa. Neretai virtuvės erdvė sujungiama su svetainės/ gyvenamąja dalimi, joje vyksta bendravimas, priimami svečiai. Tad virtuvės įrengimui, baldams parenkamos medžiagos turi atitikti ne tik praktiškumo, higienos reikalavimus, bet ir gražiai atrodyti.

Akmens gaminiai – tai santūriai prabangus ir elegantiškas virtuvės baldų dizaino sprendimas. Stalviršiai, darbastaliai, palangės, grindys, pjaustymo lentelės – tai tik nedidelė dalis akmens panaudojimo virtuvėje galimybių. Senus virtuvės baldus uždengę nauju akmeniniu stalviršiu atnaujinsime interjerą, suteiksime jam išskirtinumo.

Stalviršiai dažniausiai gaminami iš marmuro ir granito. Specialistai teigia, kad granitas – kiečiausia, atspariausia išoriniams poveikiams ir plačiausiai paplitusi uoliena žemėje. Granito stalviršiai gali būti įvairių atspalvių, tad juos lengva priderinti prie baldų , sukuriant įdomius spalvinius sprendimus. Tinkamai prižiūrimi, tokie stalviršiai tarnauja ilgai, nepraranda išvaizdos ir yra higieniški.

Marmuras – minkštesnis nei granitas, porėtas, tad sugeria dėmes, kurių išvalyti beveik neįmanoma. Tad specialistai rekomenduoja stalviršiams rinktis granitą, o jei marmurą – tai tamsių spalvų.

Bet kokios rūšies natūralaus akmens stalviršius rekomenduojama impregnuoti – specialios medžiagos apsaugos nuo vandens, riebalų, drėgmės ir akmens dirbiniai išlaikys savo nepriekaištingą išvaizdą labai ilgai.