Segmentinės tvoros – nebrangus pasirinkimas aptverti sklypą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Segmentinių tvorų privalumai

Segmentinės tvoros nepasižymi įspūdingu dizainu ir nėra tokios išraiškingos kaip kaltinės, tačiau jos turi savų privalumų. Visų pirma, segmentines tvoros kaina yra nedidelė. Antra, jos gaminamos greitai, kadangi gamybos procesas nėra sudėtingas.

Teritorijos, kurios aptvertos segmentinėmis tvoromis, atrodo elegantiškai ir ypač tinka tiems, kurie nori, kad jų teritorija nebūtų izoliuota, o aptvertas kiemas ar sodas būtų šviesus. Segmentinės tvoros puikiai tinka aptverti daugelį objektų: žaidimų aikšteles, parkus, vaikų darželius, mokyklas, sporto aikšteles, verslo pastatus, sandėlius, automobilių stovėjimo aikšteles.

Segmentines tvoros ypatingos tuo, kad yra praktiškai nepastebimos, kas sukuria didesnės erdvės pojūtį. O natūralios spalvos suteikia galimybę priderinti tvorą prie bet kokios aplinkos, todėl jos puikiai tinka ir privačių namų kiemams aptverti ir viešų įstaigų teritorijoms apriboti. Be to, tokios tvoros padidina ir aptverto ploto saugumą, kadangi pati tvoros struktūra yra tokia, kad per ją sunku perlipti.

Segmentinės tvoros ypač patrauklus pasirinkimas, jei reikia aptverti didelius plotus, kadangi, kaip buvo minėta, jos yra nebrangios, lengvai montuojamos ir nereikalauja papildomos priežiūros.

Segmentinių tvorų elementai

Segmentines tvoras sudaro tvoros segmentai, tvirtinimo stulpai ir segmentinių tvorų tvirtinimo elementai. Paprastai tokio tipo tvoros yra tveriamos iš vienodų segmentų, vadinamų panelėmis. Meistrai, atsižvelgdami į pasirinktos tvoros aukštį, parenka tinkamus tvoros segmentus ir nudažomi pasirinkta spalva. Klientai turi galimybę pasirinkti norimą tvoros spalvą. Segmentinių tvorų elementai yra padengiami cinku, kas padeda apsaugoti tvorą nuo aplinkos veiksnių, todėl tvora tampa atspari korozijai ir išlieka nepakitusi daugelį metų.

Jei norite visiško patogumo ir efektyvumo, galite rinktis pilną tvoros komplektaciją su vartais ar varteliais, kurie būtų priderinti prie jau išsirinktos tvoros tiek dažų spalva, tiek vartų ar vartelių veikimo mechanizmu.

Segmentinių tvorų montavimas

Segmentines tvoros irengimas yra pakankamai nesudėtingas ir greitas darbas. Segmentai yra virinami iš atskirų metalinių strypų ir tvirtinami prie stulpų apkabomis, specialiomis apkabomis segmentams prie suformuotų apvalių stulpų tvirtinti, kabliais ar kitokiais fiksatoriais. Montavimas kabliais yra bene paprasčiausias segmentų tvirtinimo būdas, nes nėra didelių reikalavimų tikslumui. Tvirtinimo būdas itin paprastas: segmentas kabliu užkabinamas bei pritvirtinamas prie stulpo, kablys priešingoje stulpo pusėje sutvirtinamas veržle. Segmentai tvirtinami bet kurioje segmento vietoje, ne tik kraštuose. Vėliau segmentai sujungiami vieni su kitais specialiomis sąvaržomis, kad tvora būtų tvirtesnė.

Stulpai savo ruožtu betonuojami į gruntą. Norint apsaugoti stulpus nuo rūdžių, ant jų viršaus maunami specialūs kamšteliai, saugantys stulpus nuo sniego ar lietaus.

Tačiau, nepaisant to, kad segmentinės tvoros montavimas yra nesudėtingas, montuotojai kartais padaro klaidų, pavyzdžiui neįbetonuoja stulpų tiek, kiek priklauso, palieka per mažus ar per didelius atstumus tarp grunto ir tvoros apatinės dalies ar nelygiai sutvirtina segmentus, taip sudarkydami estetinį vaizdą.

Tad, jei norite, kad segmentines tvoros irengimas būtų atliktas sklandžiai ir greitai, rinkitės patikimus darbuotojus, turinčius daug patirties šioje srityje. Tokiu atveju segmentines tvoros džiugins jus ilgus metus, nereikalaudamos papildomos priežiūros.

 

Reklama: kiemoprojektai.lt