Populiarus pasirinkimas – skardinė tvora

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tvora yra bene aiškiausiai matomi namo akcentai, kurie turi būti pasirenkamas itin atidžiai. Šiame straipsnyje aptarsime kaip tinkamai išsirinkti savo sklypo, sodybos, ar sodo sklypo tvorą. Žinoma prieš užsisakant tvorą turite sau atsakyti ne vieną klausymą.

 

Ar norite ilgaamžės tvoros ar laikinos, ar galite ir norite skirti nuo dviejų iki penkių dienų per metus tvoros priežiūrai, ar norite kiaurai permatomos ar visiškai neparmatomos tvoros ir ar norite saugančios tvoros ar tik žyminčios jūsų valdos teritoriją.

Jeigu ieškote tvoros savo gyvenamajam namui tai greičiausiai ieškote ilgaamžiškos tvoros. Norint turėti ilgaamžišką tvorą siūlome rinktis metalo horizontalių profilių, medžio, plastiko, blokelių, metalo strypų ar skardinę tvorą. Tarp šių tvorų ilgaamžiškiausios yra laikomos metalo ir skardinės tvoros.

 

Sekantis dalykas, kurį labai svarbu įvertinti yra kiek laiko galite skirti tvoros priežiūrai. Norint skirti minimaliai dėmesio tvoros priežiūrai, rekomenduojame rinktis skardinę tvorą.

 

Priešingai medinei tvorai, perdažyti skardinės tvoros greičiausiai nereikės, taip pat valymas yra daug paprastesnis. Skardinės tvoros valymui užtenka tik buitinės chemijos valiklio ir šluostės.

Jeigu ieškote tvoros savo gyvenamajam namui tai greičiausiai ieškote ilgaamžiškos tvoros. Norint turėti ilgaamžišką tvorą yra skardinės tvoros. Skardinė tvora Žaliuzi iš išorės yra nepermatoma, o iš vidaus vaizdas matosi pakankamai gerai, todėl matysite kas vyksta už jūsų kiemo ribų, bet pašaliniai žmonės nematys kas dedasi jūsų kieme.

Skardinė tvora rombas, skardinė tvora Žaliuzi ir skardinė tvora Eglutė sparčiai populiarėja Lietuvoje. Dėl savo modernios išvaizdos, lengvos priežiūros ir paprasto montavimo šias tvoras greitai pamilo Lietuvos gyventojai. Negana to šios tvoros yra priskiriamos prie vidutinės kainos tvorų, todėl norėdami prabangios tvoros ir lengvos jos priežiūros, rekomenduojame apsvarstyti skardinę tvorą.