Kiemo vartų automatika – mada ar būtinybė?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kuo ypatinga kiemų vartų automatika?

Rankiniu būdu atidaromi kiemo vartai daugeliui atrodo ekonomiškas pasirinkimas, tačiau tai pamažu tampa atgyvena: lygiai taip pat, kaip televizoriaus žiūrėjimas šiandien neįsivaizduojamas be nuotolinio valdymo pulto! Pamirškite būtinybę kas kartą išlipti iš automobilio ir atverti bei užverti kiemo vartus. Automatiniai kiemo vartai – puikus pasirinkimas individualiems tiek gyvenamosios paskirties būstams, tiek sodo namams.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad tai – ne tik komfortiškas kasdienybės komponentas, bet ir papildoma namų apsaugos priemonė. Šiuolaikiniai kiemo vartai valdomi patikimu radijo ryšiu: įrenginį kontroliuoti galite mobiliosios programėlės arba pultelio pagalba, todėl dar patikimiau apsaugosite savo būstą nuo nepageidaujamų „svečių“.

Iš patikimų, sertifikuotų medžiagų pagaminti automatiniai vartai (ar į Jūsų esamus vartus integruotos automatinės sistemos) savo ilgaamžiškumu niekuo nenusileidžia tradiciniams vartams, o kartais juos net pralenkia. Tvirtumas, atsparumas permainingoms gamtos sąlygoms ir nepriekaištingas efektyvumas – šiuolaikinių automatinių vartų vizitinė kortelė.

 

Kokią vartų valdymo sistemą pasirinkti?

Kiemo vartų automatikos sistemų rinkoje – ne viena ir ne dvi. Kaip nepaklysti šioje gausoje ir rasti Jums tinkamiausią?

Arka-shop komanda jau daugelį metų renkasi Sommer. Tai – iš Vokietijos kilęs kokybiškas prekės ženklas, plačiai naudojamas visame pasaulyje. Vartų automatikos gamintojas Sommer siūlo unikalius sprendimus, idealiai pritaikytus skirtingiems vartotojų poreikiams. Su patikimomis Sommer vartų automatikų sistemomis būsite užtikrinti dėl ilgaamžiškumo ilgiems metams į priekį. Ši automatika gaminama iš patikimų, tvirtų medžiagų, yra sertifikuota Vokietijoje.

 

Sistemos varstomiems ir slenkamiems vartams

Lengvas vartų valdymas, be streso ir įtampos, tvirtas, ilgaamžis ir nereikalaujantis priežiūros produktas – visa tai telpa į SOMMER varstomųjų vartų automatikos sistemas! Jos idealiai tinka tiek privačios, tiek komercinės paskirties vartams.

 

Varstomiems vartams siūlome šiuos Sommer produktus:

● Twist 200E/EL (populiariausia universali sistema: ilgesnis 550 mm. eigos ilgis užtikrina nepriekaištingą montavimą, net jeigu vartų stulpai yra labai platūs.). Skirti iki 2,5 m. pločio ir 300 kg. varčiai.
● Twist 350 (sistemą galima naudoti skirtingų išmatavimų vartams iki 4 m. pločio ir 700 kg. varčios svorio. Elegantiškas, modernus dizainas ir patogus naudojimas.)
● Twist XL (dar galingesnė ir ne mažiau estetiška bei universali sistema Jūsų vartams! Idealiai tinka vartams iki 7 m. varčios pločio ir 1100 kg. svorio.)

Stumdomų vartų sistemos sklandžiai ir patikimai atsiveria net esant iki -30°C temperatūrai. Be to, užtikrinamas aukščiausias saugumo lygis. Griežti tarptautiniai standartai, kokybiškos medžiagos ir papildomos funkcijos – kad gyventi būtų dar saugiau ir patogiau.

 

 

Stumdomiems vartams siūlome šiuos Sommer produktus:

● STArter + (džiugina ypač montavimu, aukšta kokybe, patikimu veikimu ir dideliu papildomų saugos įtaisų pasirinkimu. Tinka vartams iki 8 m. pločio ir 400 kg. svorio.
● RUNner+ (itin tvirta, manevringa, atspari korozijai sistema, veikianti tyliai ir patikimai. Tinka vartams iki 12 m. pločio ir 800 kg. svorio). Šios sistemos dėka, vartai veiks dar galingiau!)

Mėgaukitės saugumu, komfortu ir užtikrinta ramybe! Ieškantiems šiuolaikiško sprendimo, kiemo vartų automatika – atsakymas į daugelį klausimų. Kviečiame susisiekti – patyrę Arka-shop konsultantai pasiūlys Jums tinkamiausią automatikos sprendimą.