Natūralaus tvenkinio įrengimas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į natūralaus tvenkinio vandens kokybę, tvenkinio dugną, pakrantę, bei tvenkinio vandens lygį. Vandens lygis tvenkinyje yra svarbus ne tik maudymosi ar žuvų veisimo atžvilgiu. Jis stipriai įtakoja tvenkinio pakrantės reljefą bei formą. Jeigu vandens lygis yra per žemas, atstatysime jį ir užtikrinsime vandens išlaikymą, jei per aukštas, įrengsime tvenkinio vandens persipylimo sistemą. Šalia to, abiem atvejais patariame įsigyti vandens lygio kontrolės prietaisą.

Natūralaus tvenkinio aplinka

Dažnai klientai natūralaus tvenkinio pakrantėje nori turėti gražų paplūdimį. Galime pasiūlyti įvairių paplūdimių variantų, populiariausias jų yra pajūrio paplūdimio imitacija. Šiuo atveju nereikėtų bijoti žodžio imitacija, Jūsų paplūdimyje gulės tikras pajūrio smėlis, bus sukurta artima pajūriui aplinka. Jeigu Jums labiau priimtinas tradicinės kaimo sodybos vaizdas, pasiūlysime atitinkamą apželdinimą, mažąją architektūrą, įrengsime lieptus ir terasas. Labiau išrankių klientų tvenkinius papuošime kaskadomis ir plaukiojančiais fontanais.

Natūralaus tvenkinio vandens kokybė

Vandens kokybę natūraliame tvenkinyje įtakoja visa eilė faktorių. Svarbiausi jų yra tvenkinio dugno ir pakrantės reljefo ypatumai, švara, tvenkinio aprūpinimo vandeniu savitumai, aplink tvenkinį esanti augmenija bei įvairių gyvūnų srautas. Jei Jūsų netenkina vandens kokybė turimame tvenkinyje, pagerinsime ją specialiomis florai ir faunai nekenksmingomis techninėmis ir biocheminėmis priemonėmis. Tarp visos eilės techninių priemonių, norėtume atkreipti dėmesį į vandens aeravimo svarbą. Informacija apie biochemines priemones rasite mūsų tinklalapio vandens priežiūros priemonių skyriuje.

Kaip jau minėta, beveik visais atvejais vandens lygio ir kokybės problemas tvenkinyje sąlygoja vienokie ar kitokie jo dugno ypatumai. Tvenkinio pakrantės ir dugnas gali būti apaugęs įvairia augmenija, o tvenkinio gylis gali būti per seklus. Atliekame įvairaus sudėtingumo tvenkinių valymo darbus, suformuojame tvenkinių reljefą. Jei būtina, laikinai pašaliname vandenį iš tvenkinio, sutvarkome dugną taip, kad jvenkinys skirtingose vietose turėtų skirtingus vandens gylius, kad būtų patogu ir saugu įlipti į tvenkinį bei išlipti iš jo, kad dugno reljefas užtikrintų tinkamą vandens cirkuliavimą ir tuo pačiu temperatūros kaitą.

Natūralaus tvenkinio priežiūra

Klientams siūlome ne tik atskirus tvenkinių kasimo ar valymo darbus, bet ir kompleksinį tvenkinių sutvarkymą, atsižvelgiant į klientų norus, poreikius, turimo sklypo suplanavimą bei gruntą. Kiekvienam klientui taikome individualius sprendimus, greitus darbų atlikimo terminus ir palankias apmokėjimo sąlygas.