Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Žalia spalva virtuvės interjere
2014-04-06 Šaltinis: Namudizainas.lt

Žalia spalva skatina, tiksliau sukuria raminančią aplinką. Žalia spalva yra antrinė spalva išgaunama, sumaišius pirmines spalvas – geltoną ir mėlyną. Spalvų spektre žalia spalva vienoje pusėje artėja į mėlyną, kitoje į geltoną. Žalios spalvos transformacija – žalia virsta mėlyna arba geltona visais, pačiais įvairiausiais, įmanomais atspalviais. Pagal indų tradicijas žalia spalva atitinka ketvirtą čakrą Anachata ar bioenergetinį centrą, širdies čakrą.


Žalia spalva virtuvės interjere title=
Nuotr. homedit.com

Ir jei žalią spalvą panagrinėtume čakrų teorijos požiūriu, tai yra su žmogaus ramybe susijusi čakra. Tai čakra, kurioje išsilydo kūno geismai bei proto iliuzijos ir žmogus atranda save. Galbūt tai čakra, kurioje žmogus patiria buvimą ‘čia ir dabar’. Ties žalia spalva, malonumas ‘imti’ virsta malonumu ‘duoti’.

 

Aišku nereikėtų galvoti, kad išsidažius virtuvės sienas žalios spalvos dažais ar pakabinus virtuvines spinteles žalios spalvos durelėmis, žmogus pasieks dvasinę transformaciją. Gal taip ir neįvyks.

 

Taip kad, nepraleidus keleto naktų ar metų raudonai dažytame miegamąjame, nepapusryčiavus keletą ar keliasdešimt kartų oranžinėmis spintelėmis dekoruotoje virtuvėje ir kurį tai laiką apie gyvenimo prasmę ir tikslus savo galvą neprasukiojus geltona spalva dekoruotoje svetainėje, žalios spalvos ramybė gali būti bauginanti ir nuobodi.

 

Tai kita realybė, kitos gyvenimo kokybės pradžia.

 

Žalia spalva interjere gali suteikti Jums informaciją apie save, savo artimuosius, draugus. Spalvos tai tik skirtingos vibracijos, kurias mes pasirenkame savo aplinkoje. Vienu metu mums patinka (trūksta) vienų spalvų, kitu metu kitų.  Žmonės renkasi tokias spalvas, kokių vibracijų jiems trūksta. Kuo žmogus jautresnis įvairioms vibracijoms, tuo jis geriau ar labiau jaučia spalvų poveikį ar poreikį sau ir kitiems.

Tai kaip vitaminai ar mineralinės medžiagos, nors jų poveikį mūsų organizmui turbūt dar sunkiau pajusti negu spalvų.

Anksčiau buvo rašyta šiek tiek apie seksualinės energijos čakros Svadhistana ryšį su interjero dekoru ir dizainu, oranžinė spalva miegamąjame.

 

Grįžkime prie žalios spalvos ir atspalvių virtuvės interjeruose.

Žalia spalva ypač dažnai naudojama akcentams interjere pabrėžti.

Žemiau esančioje virtuvės interjero nuotraukoje, žalsvai geltonos spintelės ir akvamariniškai žydras stiklinis indas ant stalo papildo savo spalvomis vienas kitą ir tuo pačiu – labiausiai kontrastuoja.

 

žalios spalvos atspalviai virtuvės interjero dizainui1

 

žalios spalvos atspalviai virtuvės interjero dizainui

 

Vėl matome kontrastuojantį papildomų spalvų, geltonai žalios spintelėse ir violetinės spalvos induose derinį virtuvės interjere.

 

žalios spalvos atspalviai virtuvės interjero dizainui6

 

Žemiškos spalvos virtuvės interjeruose.

 

žalios spalvos atspalviai virtuvės interjero dizainui3

 

žalios spalvos atspalviai virtuvės interjero dizainui2

 

žalios spalvos atspalviai virtuvės interjero dizainui5

 

žalios spalvos atspalviai virtuvės interjero dizainui9

 

žalios spalvos atspalviai virtuvės interjero dizainui12

 

žalios spalvos atspalviai virtuvės interjero dizainui4

 

žalios spalvos atspalviai virtuvės interjero dizainui10

 

žalios spalvos atspalviai virtuvės interjero dizainui14

 

Žalia spalva grakščiai baltėja.

 

žalios spalvos atspalviai virtuvės interjero dizainui8

 

Kažkur netoliese jau ir žydra spalva.

 

žalios spalvos atspalviai virtuvės interjero dizainui13

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt