Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Ypatingame lietuvės ir švedo bute daugiausiai kainavo šviestuvas
2014-12-01 Šaltinis: Lrytas.lt

Kai aplink milijonas patarėjų, kartais žmonės ima ir atsisako savo svajonių. Bet interjero dizainerei Vėtrei Markevičiūtei visada pavyksta suvaldyti situaciją ir ji neleidžia, kad komentarai iš šono, esą netinka čia tokia spalva, toks stilius ar dar kas sugadintų jos kuriamą interjerą.


Ypatingame lietuvės ir švedo bute daugiausiai kainavo šviestuvas title=
Nuotr. L.Garbačausko

Panašiai atsitiko ir pastarąjį kartą, kai ji įrenginėjo butą Vilniaus senamiestyje, lietuvės ir švedo šeimai.

Įsigijusi šiek tiek didesnį nei 100 kvadratinių metrų būstą naujame name, pora specialistės paprašė įrengti butą „ne kaip pas visus lietuvius“ - kad jame būtų daug spalvų, kad vyrautų modernus stilius, tačiau namuose būtų šilta ir jauku.

 Jie svajojo apie svetainę su ryškiomis oranžinėmis sienomis. Tačiau kai jau su Vėtre išsirinko dažus, sudvejojo . Mat kažkas patarė rinktis šviesesnę oranžinę, ne tokią ryškią. Bet tai jų namų nė kiek nesugadino, dizainerei puikiai ėjosi viską derinti - jų pasirinktas spalvas ir baldus.

 „Kartais net atsainiai numesta statybininko replika, žmones labai paveikia. Jie pradeda svarstyti, ar tikrai teisingai pasirinko. Ir tada dažniausiai atsisako pirminio sumanymo“, - savo praktikoje tokių atvejų Vėtrė turėjo ne vieną ir ne du.

 O ir dėl oranžinės sienos – kai ji buvo nudažyta, sustatyti visi baldai, pakabinti paveikslai, naujakuriai prisipažino, kad ryški spalva gal vis tik būtų labiau tikusi.

 Tiesa, kitų savo norų jie neišsižadėjo: būste išklotos grindys – lyg jachtoje, svetainėje stovi lenktas židinys ir abu sutuoktiniai turi atskirus vonios kambarius, kas Lietuvoje dar nėra įprasta.

 Virtuvėje, virš darbastalių Vėtrė pasiūlė klijuoti ne plyteles, o veidrodžio sieną. Pora surizikavo ir dabar turi neeilinę virtuvę - veidrodis tarsi pratęsia erdvę, nes yra prieš langą. „Ir prižiūrėti tokį sieninį skydą nesudėtinga - papurškei stiklų valikliu ir jis blizga“, - sprendimu džiaugėsi dizainerė.

 Kas sudėtingiausiai ėjosi šiame būste? „ Apšvietimas, - ilgai atsakymo neieškojo Vėtrė. - Kadangi daugiau nei pusė lubų yra tarsi išvarpytos stoglangiais, reikėjo paskuti galvą kaip teisingai sudėlioti šviestuvus.“

 O brangiausias pirkinys? Šviestuvas virš valgomojo stalo. Dizainerė įsitikinusi, kad kartais verta išleisti ir daugiau jei daiktas vertas. "Šiame bute derinami ir "Ikea" baldai, todel kainos ten tikrai nebuvo svarbiausias dalykas", - pabrėžė kūrėja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lrytas.lt

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt