UAB ManicoDeco

Kodėl verta rinktis „Orrefors“ stiklo produkciją?

Nuo 1898 metų kompanija iš Švedijos „Orrefors“ gamina elegantiškus stiklo ir krištolo gaminius, taip prisidėdami prie švedų dizaino žinomumo visame pasaulyje.

Spalvų psichologija interjero pasaulyje 

Kokius jausmus mums kelia skirtingos spalvos? Kokias spalvas pasirinkti būtent Jūsų svajonių namų interjere? Šiandien dalinamės atsakymais.

Kaip panaudoti veidrodžius formuojant namų interjerą?

Šiandien Jums papasakosime kaip išmoningai galime panaudoti veidrodžius, siekiant maksimaliai išnaudoti tiek jų dekoro, tiek funkcinį potencialą namų interjere.

Patogi funkcionali drabužinė - patarimai kaip įsirengti

‘’Ir vėl neturiu ką apsirengti..’’ vos pravėrus drabužių spintą liūdnai pasakėte sau - bet ar tikrai? Šiandien dalinamės patarimais kaip įsirengti patogią drabužinę.

Gėlės interjere

Gėlės gali transformuoti mūsų gyvenamąsias erdves, suteikti joms naujų atspalvių, įkvėpti. Tereikia tinkamai pasirinkti gėlių rūšį, laikymo vietą bei vazoną ar vazą

Kaip išsirinkti tinkamą patalynės spalvą?

Jau seniai įrodyta, jog spalvos veikia mūsų nuotaiką ir savijautą, be to, patalynės komplektai užima santykinai nemažai ploto, tad jos spalva gali papildyti interjerą.

Gudrybės, kad žvakės degtų ilgiau

Žvakės namuose sukuria stebuklingą, jaukią atmosferą.Ir kartais taip norisi, kad žvakės, ypač tos, kurios yra labai gražios arba labai maloniai kvepia, savo liepsna mus džiugintų kuo ilgiau. Kaip tai galime pasiekti?

Namai - visada kvepianti erdvė 

Nėra nieko, kas galėtų padaryti didesnį poveikį, nei kvapas. Juk įžengus į namus, pripildytus rinktinių kvapų apima ypatingas jausmas, jaučiasi prabanga, kvapai nukelia į prisiminimus.

Kaip pasirinkti taures įvairiems gėrimams?

Kiekvienas gėrimas turi savo unikalų charakterį, o gėrimo skonį ir aromatą išryškina būtent tinkamai pasirinkta taurė.

Odinės prijuostės priežiūra

Turite odinę prijuostę? Sveikiname - su ja galėsite ne tik pademonstruoti savo maisto gaminimo įgūdžius, bet ir atrodyti puikiai. Vis tik norėdami odinę prijuostę išlaikyti geriausios būklės, turite ją tinkamai prižiūrėti.

Kaip prižiūrėti rankšluosčius?

Kaip prižiūrėti rankšluosčius? Išlipę iš dušo, ežero ar vandenyno, visi norime įsisukti į minkštą rankšluostį, tačiau bėda ta, jog dauguma jų dėl netinkamos priežiūros ir skalbimo tampa kieti ir šiurkštūs, o tokiais nesinori šluostytis jautrios odos.

Kaip pasirinkti tinkamą tekstilės gaminį?

Tekstilė - neatsiejama namų interjero dalis, kuri atlieka svarbų vaidmenį ne tik estetine, bet ir funkcionalumo prasme. Pasirinkti tinkamą tekstilę gali būti svarbu ne tik dėl stiliaus ar dizaino ypatumų, bet ir dėl komforto, kokybės, tvarumo ir ilgaamžiškumo.

Prestižiškiausia keramikos rūšis - porcelianas

 Porcelianas - viena iš seniausių ir prestižiškiausių keramikos rūšių, turinčių ilgą istoriją ir kultūrinę reikšmę.

BENDRYSTĖ IR GRILIUS: KUO TAI SUSIJĘ? GRILIAUS PATARIMAI IR GUDRYBĖS

Trys žingsniai idealios gėlių kompozicijos vazoje link

Gėlės skatina kūrybiškumą ir sukuria atmosferą, leidžiančią dirbti su malonumu. O kaip sukurti idealią gėlių vazoje kompoziciją?

"MANICO DECO" - Living Design - GYVENIMO BŪDO prekės ženklas

Mūsų veiklos principai: kviesti Jus (1) tapti savo gyvenamosios, darbo ar laisvalaikio erdvės autoriais, (2) puoselėti bendrystę, (3) lavinti estetikos pojūtį ir (4) gyventi tvariai.

Kūrybos erdvė namuose