Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Vis daugiau pirkėjų domisi energiškai efektyviu būstu
2013-04-12 Šaltinis: Litexpo.lt

Visą statybų tematiką apimanti paroda RESTA atspindi ne tik šiandienos, bet ir rytdienos statybų tendencijas, todėl šiemet parodoje daug dėmesio bus skiriama inovatyviai, energiškai efektyviai statybai. Parodoje veiks „Energiškai efektyvaus būsto informacinis centras“, vyks specialistų konsultacijos, bus galima susipažinti su darnaus būsto projektavimo principais, alternatyvios energijos šaltinių panaudojimo galimybėmis.


Vis daugiau pirkėjų domisi energiškai efektyviu būstu

Pernai metų parodoje šildymas ir galimybė taupyti buvo viena iš populiariausių temų, o 3-oji salė, kur ir buvo pristatoma ši bei alternatyvaus šildymo, „protingų namų“ temos – viena iš lankomiausių. Kaip aiškino kalbinti lankytojai, norisi, kad namas būtų ne tik kokybiškas, bet ir taupus, efektyvus, o dujų, naftos kainos nuolat auga, todėl įvairios alternatyvaus šildymo galimybės, taupyti padedančios „protingų namų“ sistemos ypač aktualios.

Kaip teigia Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos direktorius Mindaugas Statulevičius, rinkoje kasmet didėja būstų su šiuolaikiniais sprendimais paklausa. „Nekilnojamojo turto vystytojai reaguoja į tokias tendencijas ir vis daugiau investuoja į inovatyvius sprendimus, geoterminį šildymą daugiabučiuose, rekuperacines vėdinimo sistemas. O vartotojai geriau linkę mokėti šiek tiek daugiau už būstą, bet vėliau sutaupyti mažiau mokėdami už šildymą. Tiesa, A energinio naudingumo klasės daugiabutis Lietuvoje kol kas yra vienintelis – Vilniuje, „Bajorų kalvų“ gyvnvietėje, tačiau B energinio naudingumo klasės daugiabučių jau tikrai yra, o kaip žinome, nuo 2014 metų bus leidžiama statyti tik tokius“ – sako M. Statulevičius ir priduria, kad ypač aktyviai įvairias inovacijas diegia individualių namų statytojai.

Šiemet parodoje inovatyvius statybų sprendimus, „protingų namų“ valdymo sistemas pristatys per 100 įmonių. Lankytojai, kurie domisi efektyviu energijos naudojimu pastatuose, jos taupymu, šiuolaikiniais statybos sprendimais, galės konsultuotis ir su „Energiškai efektyvaus būsto informacinio centro“ specialistais, kurie ne tik atsakys į įvairius klausimus, bet nurodys stendus, kuriuose galima rasti lankytoją dominantį produktą ar sprendimą.

RESTA neabejotinai vėl taps didžiausia statybų sektoriaus paroda Baltijos šalyse, pritraukiančia daugiausia dalyvių ir užimančia didžiausius plotus. Šiemet parodoje dalyvaus apie 530 kompanijų iš 12 šalių, o parodos ekspozicijos išsidėstys 33 tūkst. kv.m. plote, užimdamos visas „Litexpo“ parodų sales ir lauko aikšteles.

Jau antri metai paroda RESTA kur kas įvairesnė – statybų tematiką papildė keletas naujų temų: nekilnojamojo turto, „protingų namų“ valdymo, gyvenamosios aplinkos tvarkymo ir apželdinimo. Didžiausia parodos ekspozicijos dalis tradiciškai bus skirta statybinėms bei apdailos medžiagoms, naujoms technologijoms, šildymo, vėdinimo, santechnikos įrangai, elektros instaliacijai. Lauko aikštelėse bus eksponuojami mediniai ir rąstiniai namai, statybinė technika, įranga, priemonės.

Parodoje lankytojai galės susipažinti ne tik su statybos naujienomis, nekilnojamojo turto rinkos aktualijomis, bet turės galimybę pasigrožėti mini sodais bei gėlynais, kuriuos 1000 kv.m. plote sukurs Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacija. Čia bus galima rasti įvairių želdinimo sprendimų, idėjų, želdinukų, mini sodų ir gėlynų kompozicijų. Šiemet daug dėmesio bus skiriama sienų, stogų želdinimui.

Parodoje Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai rengia tarptautinę Verslo kontaktų mugę, kurioje dalyvaus per 100 įmonių iš keleto šalių. Šio renginio tikslas - padėti Lietuvos ir užsienio statybų įmonėms rasti naujų verslo partnerių ir aptarti bendradarbiavimo galimybes.

Statybų ir remonto paroda RESTA vyks š.m. balandžio 24-27 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Daugiau informacijos
Rasa Keliuotytė
„Litexpo“ atstovė spaudai
tel. 8 620 81798
el.paštas: r.keliuotyte@litexpo.lt 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt