Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Vilniuje iškils naujas socialinių būstų namas
2014-11-03 Šaltinis: DMN inf.

Vilniaus miesto savivaldybė sveikina Seimą, priėmus LR paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymą. Tai reiškia, kad socialiai remtini asmenys, turintys teisę į paramą būstui išsinuomoti ir įrašyti į sąrašus, galės ir nuomotis socialinį būstą nustatyta eilės tvarka kaip buvo lig šiol, ir dar turės teisę į būsto nuomos ar išperkamosios nuomos dalies kompensaciją.


Vilniuje iškils naujas socialinių būstų namas
Nuotr. Irmanto Gelūno/15min.lt

Žmogus galės rinktis, ar nuomotis socialinį būstą, ar pasinaudoti nuomos mokesčio kompensacija. Tai reiškia, kad asmuo ar šeima galės mieste išsinuomoti būstą, už kurio nuomą ar už dalį nuomos bus mokama iš valstybės biudžeto lėšų. Kiek bus skirta lėšų, tiek Savivaldybė galės patenkinti norinčių pasinaudoti šia paramos būstui išsinuomoti forma.

Įstatyme taip pat numatyta, kad atsiras daugiau galimybių ir asmenims, nuomojantiems būstą iki 2003 metų sausio 1 d., privatizuoti savo nuomojamą butą.

Taip pat svarbu pažymėti, kad pagal šį įstatymą Savivaldybės būsto fondą sudarys socialiniai būstai ir Savivaldybės būstai. Socialiniai būstai bus nuomojami sena tvarka. Jeigu asmens ar šeimos, nuomojančio socialinį būstą, deklaruotos pajamos ar turtas už kalendorinius metus daugiau nei 20 proc. viršys nustatytus pajamų ir turto dydžius, asmens prašymu, Savivaldybė galės nuomoti šį būstą kaip Savivaldybės būstą rinkos kainomis. Tai reiškia, kad Savivaldybės taryba galės reguliuoti nuomos mokesčio dydį, pritaikydami reikiamą koeficientą.

Tokiais atvejais Savivaldybės atsakingoms tarnyboms nereikės iškeldinti šeimų iš butų ir jie neatsidurs gatvėje. Taip pat Savivaldybės būstai galės būti nuomojami ir kitais Savivaldybės tarybos numatytais atvejais.

Šiuo metu statomas namas Naujojoje Vilnioje Linksmojoje gatvėje. Šiame name galės apsigyventi šeimos, įrašytos į sąrašus socialinio būsto nuomai. 2015 metų pradžioje jame turėtų apsigyventi beveik 80 nuomininkų.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt