Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Vilniaus centre yra butas, galintis nukelti mintis į Paryžių
2019-11-08 Šaltinis: Aruodas.lt

Svajonių būstų būna įvairių – kaip ir svajonių. Gali būti, kad kažkas svajoja apie menininko pačiam sau įrengtą butą? Su visais sprendimais ir meno kūriniais? Bet viskas turėtų būti taip subtilu, neperkrauta – palikta vietos ir jūsų fantazijai? Ar ne per daug svajojate? Ne – toks butas šiuo metu yra parduodamas ir jis yra pačioje Vilniaus širdyje, K.Sirvydo gatvėje.


Vilniaus centre yra butas, galintis nukelti mintis į Paryžių title=

Su nekilnojamojo turto agentūros „Alterera“ įkūrėja Vera Dautartiene pokalbis apie gana retai pasitaikantį parduodamą butą prasideda pokštu, jog iš paliktų meno kūrinių naujasis šeimininkas dar ilgai galės mokėti mokesčius, o gal net ir visas butas atsipirks.

Tai, žinoma, pokštas. Autentiškų meno vertybių paprastai niekas bute nepalieka, tačiau yra nemažai tokių meno kūrinių, kurie savo vertę įgauna, kuomet atsiduria ten, kur jiems ir vieta. Šiame bute tokių sutapimų yra nemažai – viskas sukurta žmogaus, įsimylėjusio Paryžių. Tai reiškia, kad dauguma meno kūrinių yra vientiso būsto vaizdo akimirka, fragmentas. Viskas suderinta taip, kad nebūtų panašu į kolekcininko būstą ar muziejų. Tiesiog visa erdvė savo svarbiuose taškuose turi tai, kas sukuria jaukumą, darną.

 Būtent dėl to šis butas, anot agentūros vadovės, yra tas, kuris tarsi laukia to žmogaus, kuris nori gyventi pačiame Vilniaus centre ir dalyvauti pačiame įvairiausių kultūrinių ir kitų įvykių sūkuryje.

 

 

Tuo pat metu – turėti ramybės oazę, į kurią taip gera ir lengva sugrįžti vos per keletą minučių. Šis butas tarsi laukia to žmogaus, kuriam jis yra skirtas.

 

Tai yra labai patogi vieta, kurios norėtų daugybė žmonių. Katedra, upė, Gedimino prospektas – viskas šalia. Namas yra 1940-ųjų statybos, aukštomis lubomis. Beveik 115 kvadratinių metrų plotas kaip butui nėra toks ir mažas. Įsitikinkite, Aruodas.lt apžiūrėję daugiau nuotraukų. Rodos, strategiškai butas tiktų bet kokiai miesto šurmulio nevengiančiai šeimai. Čia viskas taip arti, kad gali ir automobilio neprireikti, nors galimybė jį pastatyti kieme taip pat yra.

 

 

Tik šio būsto esmė slypi kiek kitur nei tik geografijoje ar eksploatacijos išlaidose. Šis butas skirtas gyventi paryžietišku stiliumi. Tai reiškia kasdien mėgautis senamiesčio dvasia. Tai galimybė būti apsuptam lengvai neperkrautos barokiškos klasikos.

 

Taip pat tai jaukūs vakarai prie rusenančio židinio pačioje Vilniaus širdyje, nors pagrindinis šildymas – centrinis. Aukštuose ir erdviuose kambariuose galima daugybę kartų pastebėti – štai naujoviška detalė, o štai ir klasikinė, tačiau viskas taip suderinta, jog atrodo ypatingai prabangu, solidu. Tai nėra gražių ir brangių daiktų sankaupa. Tai greičiau nedidukė privati visata, kur – kaip ir danguje – kiekviena žvaigždė turi savo vietą.

 

 

Už kokią kainą parduodamas šis būstas, matysite portale Aruodas.lt įdėtame skelbime pagal šią nuorodą.

 

 

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt