Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Viessman „Vitocal“ oras-vanduo šilumos siurbliai
2020-02-20 Šaltinis: UAB GEDARTA

Nerimstant emocijoms apie ekologiją, vis garsiau kalbama apie pasekmes ir tai, kaip jų įmanoma išvengti. Kyla daug klausimų ar Australijos gaisrai kyla dėl klimato pokyčių, o gal nesidairykime taip toli ir pažvelkime į Lietuvą? Ar tai, kad mes neturime žiemos irgi yra klimato pokytis?


Viessman „Vitocal“ oras-vanduo šilumos siurbliai title=

Prisidėti gali kiekvienas

Sąmoningumas ir suvokimas, kad kiekvienas galime prisidėti prie ekologijos išsaugojimo – turėtų būti kiekvieno galvoje. Nereikėtų laukti kol valstybė ir didžiosios įmonės pradės imtis atitinkamų veiksmų. Pradėti galime nuo savęs.

 

Taigi kaip galime prisidėti, mes, paprasti žmonės, prie ekologijos namų ūkyje? Galime vardinti tokius dalykus kaip šiukšlių rūšiavimas, ar elektromobiliai, bet šiandien pakalbėsime apie šilumos sistemas ir jos atnaujinimą, kadangi kaip žinome senos neefektyvios šildymo sistemos ypač teršia gamtą.

Jūsų sprendimas – Viessman „Vitocal“ oras-vanduo šilumos siurbliai

Oras-vanduo šilumos siurbliai „Vitocal“ pasižymi kokybe, yra ekologiški, o kaina yra prieinama.

Šiuo konkrečiu atveju paminėkime „Vitocal 100-S“ ir „Vitocal 111-S“ šilumos siurblius. Šiuos sudaro du atskiri įrenginiai. Pastato išorėje esantis įrenginys per garintuvą iš aplinkos išgauna šilumą.

 

Tuomet kompresoriumi temperatūra padidinama iki tokios, kokia yra reikalinga pastatui šildyti. Šiluma vamzdynais tiekiama į pastato viduje esantį antrąjį įrenginį ir į šildymo sistemą perduodama per kondensatorių. Įrangoje sumontuoti 3 padėčių perjungimo vožtuvai, antrinis siurblys ir šilumos siurblio reguliavimo sistema. Kitaip tariant, ši sistema leis efektyviau paskirstyti šilumą.

 

Kai lauke nebus taip šalta energijos sunaudojama bus mažiau ir atvirkščiai, kai lauke bus šalčiau, įrenginys pasirūpins reikiama šiluma.

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Viessman „Vitocal““

Sutaupysite vietos

Dažna problema yra, jog vidinės dalys yra gremėzdiškos ir užima daug vietos. Šiuo atveju vidinė įrenginio dalis yra maža, todėl gali būti montuojama rūsyje arba pagalbinėse, ūkinėse namo patalpose. Oras-vanduo įrenginyje jau yra sumontuotas 220 litrų talpos tūrinis su vandens šildytuvu. Išorinį šilumos siurblio modulį galima montuoti ant išorinės pastato sienos arba ant žemės.

Energiją taupanti technika yra sukonstruota taip, kad galėtų naudoti nuosavos elektrinės pagamintą elektros energiją

Elektriniai įrenginio komponentai yra itin taupūs. Efektyvus cirkuliacinis siurblys yra serijos būdu šilumos siurblyje „Vitocal 100-S“ ir „Vitocal 111-S“ montuojama įrenginio dalis.

 

Esant dalinei apkrovai moduliuodamas kompresorius tiksliai prisitaiko prie esamo šilumos poreikio ir taip palaiko norimą šildymo ar vėsinimo, taip pat ir karšto vandens, temperatūrą. Taip pat šis įrenginys yra pritaikytas veikti su saulės jėgainėmis, todėl atsiradus poreikiui, galima kombinuotis šias dvi sistemas.

Gedarta.lt komanda padės sumontuoti

Šiuos ir kitus šilumos siurblius jums būtinai padės sumontuoti gedarta.lt komanda. Jau ilgus metus šioje sferoje dirbanti įmonė turi kvalifikuotus specialistus, visus reikiamus įrankius (kurių dažniausiai neturi mėgėjiškai tuo užsiimantys žmonės) ir žinoma turi ilgalaikę patirtį organizuojant darbus.

 

Daugiau apie viską galite sužinoti užsukę į www.gedarta.lt 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt