Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Vidaus durys. Kaip išsirinkti duris?
2012-03-07 Šaltinis: Duryslaiptai.com

Vidaus durys. Kaip išsirinkti duris? Į šį klausimą vienareikšmiško atsakymo nėra. Šiuolaikinės rinkos durų gamintojai nuolat tobulėja ir gamina vis šiuolaikiškesnes duris. Idealios durys yra tvirtos, atsparios nusidėvėjimui, lengvai prižiūrimos bei gerai izoliuojančios garsą. Vienas iš svarbiausių kriterijų gaminant tokias duris yra tinkamai parinkta medžiaga, kuri turi didelės įtakos gaminio kokybei. Renkantis duris reikėtų atkreipti dėmesį ir į kitus smulkius durų parametrus.


Vidaus durys. Kaip išsirinkti duris? title=

Vidaus durų pasirinkimas atsižvelgiant į jų paskirtį

 

Durų būna įvairių. Anksčiau, kai durų įvairovė buvo menka, beveik kiekviename bute ar name buvo galima pamatyti baltas duris su geležine rankena. Dabar kiekviename bute galima rasti pačių įvairiusių durų su nepakartojamais piešiniais, įvairaus dizaino ir stiliaus. Išskirtiniuose interjeruose galime pamatyti įvairias duris, vienos iš jų- klasikinės, atsiverenčios.  Tai visiems gerai žinomos durys, kurios tiesiog atsidaro ir užsidaro. Tokio tipo duris gali pasirinkti tiek konservatyvaus požiūrio žmonės tiek ir mėgstantys laisvesnį stilių. Daugelis žmonių tiesiog pripratę savo gyvenamąsias patalpas ar ofisus planuoti panaudojant atsiveriančias duris. Tokios durys tinka visoms patalpoms.

 

Stumdomos durys.

 

Jas labiau vertina pragmatikai, nes jie siekia kuo optimalesnio patalpų erdvių panaudojimo.

 

Juk stumdomos durys nesivarsto, o lengvai ir nepastebimai pasitraukia į šoną, kaip ir stumdomose spintose. Tokios durys niekada niekam netrenks į kaktą ir garsiai neužsidarys nuo atsiradusio skersvėjo. Tai tikras atradimas.

 

Neįprastos, susilankstomos durys.

 

Jos gaminamos iš patvarių, plastmasinių medžiagų. Tokios konstrukcijos durys atrodo stilingai ir puikiai dera prie neįprasto, įdomaus interjero.

 

Vidaus durų pasirinkimas atsižvelgant į medžiagas ir stilių.

 

Šis kriterijus mums leidžia pasitelkti savą vaizduotę ir fantazijas. O tai tik dar labiau paskatina išsirinkti sau patinkančias vidaus duris.

 

Populiariausia medžiaga vidaus durų gamyboje yra mediena. Sutikite, kad vidaus durys, pagamintos iš metalo, atrodo keistai, tačiau gamyklų arba rūsių patalpoms toks variantas yra pats tinkamiausias. Metalinės durys gali būti padengtos medžiu. Tokios durys bus tvirtos ir ilgaamžės.

 

Elitiniai interjerai, beabejo, reikalauja ir elitinių, prabangių interjero elemento detalių. Durys, pagamintos iš prabangios, kruopščiai atrinktos, tam tikros rūšies medienos, atrodo nepriekaištingai, tačiau kainuoja brangiai. Tokių durų tarnavimo laikas yra ilgesnis nei tų, kurios yra pagamintos iš faneros. Renkantis duris, reikėtų atkreipti dėmesį jau į esamą interjerą ir derinti prie jo. Jeigu kambarys, kuriame bus montuojamos durys, nepasižymi prabanga, tuomet ir duris galima rinkti iš paprastesnių modelių, tokiu atveju tiktų prabangaus medžio ir faneros durys.

 

Dabar durų gamyboje  populiaru naudoti PVC medžiagas. Iš šios medžiagos pagamintos durys labiau tiktų patalpoms, kurioms išskirtinis dizainas nereikalingas. Plastikinės durys puikiausiai tiks komercinės paskirties patalpoms.

 

Dažnai gyvenamų daugiabučių sanitarinių mazgų patalpose galima aptikti  vientisas PVC duris. Plastiką lengva plauti, jis neperšlampa todėl durys nuo drėgmės niekada nepraras savo formos.

 

Kokio dizaino duris rinktis?

 

Galite nuspresti patys asmeniškai arba pasiteirauti profesionalaus dizainerio. Klasika, modernas, High- Tech, Art-Deco, barokas, minimalizmas… ir tai tikrai ne visi dizaino sprendimo būdai, kuriuos šiuo metu siūlo durų gamintojai.

 

Savitą stilių galima atrasti ir pačiam, pasitelkus į pagalbą specialistus, kurie pasiruošę pagaminti duris pagal Jūsų individualų užsakymą.

 

Vidaus durų parinkimas atsižvelgiant į matmenis ir kainą

 

Savaime suprantama, pasaulyje egzistuoja tam tikri durų matmenų standartai. O ką daryti, jeigu po buto remonto,  sienoje liko nestandartinio dydžio anga? Gal jūs tiesiog sugalvosite tą angą paversti nestandartinės formos durimis? O gal tokioje vietoje puikiai tiktų arkinio tipo durys? Šiuo atveju  durų gaminimas pagal individualų užsakymą išspręs visas problemas, susijusias su nestandartiniais matmenimis.

 

Ar galima duris rinktis tik pagal kainą?

Toks varijantas įmanomas, tačiau nerekomenduojamas. Tie, kurie neturi laiko patys domėtis ir tyrinėti durų savybių, turėtų pasikonsultuoti su specialistais ir durų parinkimą patikėti jiems.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt