Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Veidrodžiai- ne tik namų jaukumui kurti
2014-05-08 Šaltinis: Lina ABROMAVIČIENĖ, snaujienos.lt

Dažnai veidrodžiais puošiamos biurų sienos, jų gausu grožio salonuose. Veidrodžiai praplečia erdvę, suteikia jaukumo įspūdį. Tačiau manoma, kad namuose kabantys veidrodžiai turi net paslaptingą funkciją - kuria namų energetinį lauką. O ir be veidrodžių namų interjeras atrodo neišbaigtas ar net nuobodus. Gražūs, elegantiški veidrodžiai akimirksniu keičia namų išvaizdą.


Veidrodžiai- ne tik namų jaukumui kurti title=
Nuotr. kpitv.com

Atrodo, kad namai, kuriuose kabo veidrodžiai, yra jaukesni, šiltesni. Veidrodžius tinka kabinti ne tik prieškambaryje, bet ant kitų sienų, lubų ar pritvirtinant prie durų tam, kad būtų akcentuotas interjero savitumas.

Veidrodžiai – įvairiausioms paskirtims


Parduotuvėse apstu įvairių interjerui skirtų veidrodžių, suteikiančių savitumo namams arba naudotinų kaip funkcionalios detalės. Juos galima patalpinti įvairiose vietose: pagražinti sienas, duris ar tiesiog atremti ant židinio atbrailos.
 Dekoratyviniai veidrodžiai gali papuošti bet kurį interjerą. Patraukliausia namų grožį akcentuoti veidrodžiais pakabinant juos už stalo ar padedant prieškambaryje prie lauko durų. Taip galėsite prieš išeidami iš namų ir pasigražinti.
 Dar vienas būdas pagražinti interjerą veidrodžiais yra pakabinant juos ant sienų taip, kad jie atspindėtų aplinkui esančius objektus. Tuomet sukuriamas stebuklingai jus apgaubiančios erdvės efektas.
 Veidrodis atspindi namų interjerą

Parduotuvėse dabar galima įsigyti galybę dizainerių pagamintų įvairių dydžių, formų ir rėmų veidrodžių. Ovalūs, stačiakampiai ir kvadratiniai dekoratyviniai veidrodžiai yra populiariausi siekiant atspindėti aplinką ir puošti namus. Žmogaus dydžio veidrodžiai naudojami ne vien tam, kad padėtų jums apsirengti. Jie dažnai kabinami svetainėse tam, kad atspindėtų interjerą.
 


Veidrodžius naudokite kūrybingai ir protingai, pasitelkdami tam tikras gudrybes, kad jie paryškintų namų erdvę. Bet kokio dydžio dekoratyvinis veidrodis papuoš pliką sieną ir paįvairins aplinką. Galite įsigyti veidrodžių įvairių spalvų rėmuose, o sutaupyti galite pasitelkdami savo vaizduotę ir paprastus veidrodžius nudažydami arba dekoruodami įvairiais daiktais. Veidrodžiai patraukia akį, jie įdomiai ir patraukliai paryškina interjerą.
 

 

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt