Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

UAB „Megrame Medis“ siekia užtikrinti savo produkto autentiškumą vartotojams
2012-12-06 Šaltinis: UAB „Megrame Medis“

UAB „Megrame Medis“ stoja į kovą su klastotojais, parduodančiais pigius ir nekokybiškus gaminius, taip klaidindami pačius medinių langų ir durų pirkėjus. Juk populiarų prekės ženklą lengva nukopijuoti! O panaudojant atrarūšes žaliavas, gaminį galima pagaminti už neprotingai mažą kainą, aišku, kokybės sąskaita.


UAB „Megrame Medis“ siekia užtikrinti savo produkto autentiškumą vartotojams title=

Taigi “Megrame Medis“ tikslas – saugoti ne savo pelną, o siekti išlaikyti savo įvaizdį ir gerą vardą – mums svarbu nenuvilti nė vieno pirkėjo bei suteikti jam tokią prekę ir paslaugą, kurios jis ir tikisi.

Trumpai pristatome svarbiausius kriterijus, kurie padės Jums atskirti kokybiškus „Megrame Medis“ medinius langus ir duris nuo menkavertės klastotės.

1. Gaminių kaina ir kokybė: Atsakingai rinkitės medinių langų ar durų pardavėją/gamintoją, nes šiuo metu rinkoje vis dažniau pasitaiko neaiškios kokybės gaminių už itin nedidelę kainą.


2. Gamintojo patikimumas: Renkantis medinius langus ar duris visada atsižvelkite ne tik į deklaruojamus lango parametrus, bet ir į gamintojo patikimumą: gamybos patirtį, turimus sertifikatus, skiriamą garantiją ir kt.


3. Oficialios pardavimo vietos: Originalius ir kokybiškus gaminius galite įsigyti tik oficialiuose „Megrame Medis“ prekybos salonuose arba atstovybėse visoje Lietuvoje. Kiekvienam atstovui yra išduoti sertifikatai, patvirtinantys teisę parduoti „Megrame Medis“ gaminius.


4. Ženklinimas. Visų „Megrame Medis“ medinių langų ar durų skiriamasis bruožas – firminis ženkliukas gaminio vidinėje pusėje.

Plačiau apie tai skaitykite: www.megramemedis.lt/kaip-atskirti-orignalu-megrame-medis-gaminiPS. Kilus klausimams ar abejonėms dėl prekės originalumo, nedelsiant:
• skambinkite mums telefonu +370 612 313 28
• arba rašykite info@megramemedis.lt.

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt