Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

UAB „MEGRAME” MEDIS patobulino medinių langų gamybos technologiją
2012-05-14 Šaltinis: UAB „MEGRAME” MEDIS

„Labai svarbu karts nuo karto pakelti kokybės kartelę rinkoje. Juk negalima stovėti vietoje – reikia nuolat judėti į priekį. Gamtoje viskas juda, keičiasi, tobulėja, tad ir mes visada stengiamės džiuginti savo klientus ir užtikrinti, kad pasirinkę mūsų įmonę, jie gaus aukščiausios kokybės langus su naujausiais technologiniais sprendimais, kurie duoda realią naudą“ – sako UAB „Megrame“ Medis Generalinis Direktorius Agnis Magelinskas.


UAB „MEGRAME”  MEDIS patobulino medinių langų gamybos technologiją

Mediena – plačiai naudojama statybinė medžiaga. Tai patikima ir ilgaamžė žaliava, bet tik tada, kai ji yra tinkamai paruošta. Galime užtikrinti, kad UAB „Megrame“ Medis specialistų rodomas dėmesys medžiui visada buvo, yra ir bus ypatingas. Mes – vieni pirmųjų medinių langų bei durų gamintojų Lietuvoje, jau sukaupėme didžiulę gamybos patirtį ir nuolat siekiame, kad medienos paruošimo metu būtų išsaugotos gerosios jos savybės, o specialiųjų technologijų pagalba pašalinti trūkumai.

 

 

Įvertinome ir sumažinsime Jūsų šilumos nuostolius


Jau daugiau nei 12 m. UAB „Megrame“ Medis profesionalai projektuoja ir gamina medinius langus, duris ir fasadus palaiko dialogą su klientais, stengiasi pateisinti kiekvieno jų lūkesčius, nuolat tobulindami medžio apdirbimo ir langų gamybos technologijas. Vienas iš svarbiausių langų gamintojams keliamų reikalavimų – daugiau šilumos namams! Tad mūsų pagrindinė langų gamintojų užduotis – sumažinti šilumos praradimą pro langus. Augant energijos kainoms, tai yra ypač aktualu.Per paskutinįjį dešimtmetį šilumos laidumas per langą sumažėjo dvigubai. Tai buvo pasiekta kompleksiškai taikant šias priemones:

 

- vietoj dviejų stiklų paketo vis dažniau naudojant šiltesnius trigubus stiklo paketus, su argono dujomis ir „šiltais“ rėmeliais,

 

- siekiantiems aukštesnės šilumos izoliacijos, vietoj 68 mm storio profilio langų, siūlant dėti storesnius 78 mm storio profilio langus su trimis sandarinimo tarpinėmis.


- atsižvelgiant į vis augantį šilumos poreikį, UAB „Megrame“ Medis sukūrė patį šilčiausią standartizuotą ,,Euro 110” langą, kurio šilumos perdavimo koeficientas yra 45 proc. geresnis už iki šiol sukurto standartinio medinio lango.


- užtikrinant kokybišką langų montavimą bei sandarinimą, naudojant naujausias montavimo medžiagas ir metodus.


Tačiau ar to užtenka, kad išsaugotume visą šilumą namuose? Pastebėta, kad pučiant stipresniam vėjui šaltas oras patenka į lango rėme esantį drenažinį kanalą (1 pav.), o iš ten – pro stiklajuostes į patalpas. Drenažinio kanalo funkcija – pašalinti bet kokį į vidų besiskverbiantį vandenį, taip apsaugant langą nuo puvimo. Tačiau per tuos pačius plyšelius į namų vidų patenka ir šaltas oras, kuris vėsina patalpas.


UAB „Megrame“ Medis – medinių langų ir durų gamybos Lietuvoje lyderis yra inovatyvi ir išradinga kompanija. Mūsų technologai pirmieji pasiūlėme būdą, leidžiantį apsaugoti nuo vėjo šalčiausią lango vietą, t.y. stiklo paketo pakraštį. Nuo šiol visuose languose montuojame specialią vėjo nepraleidžiančią sandarinimo tarpinę, arba liaudiškai tariant – sandarinimo „šniūrą“.
 

1 pav.


Geresnei apsaugai nuo vėjo– speciali lango sandarinimo tarpinė


Specialios struktūros 6 mm skersmens sandarinimo tarpinė yra atspari drėgmei, deformacijoms ir yra labai elastinga. Ji dedama tiesiai ant stiklo paketo per visą jo perimetrą, ant jos tvirtinama stiklajuostė (1 pav.).
Tai genialiai paprastas sprendimas sulaikyti į lango rėmo drenažinį kanalą patenkantį vėją. Sandarinimo tarpinė blokuoja tolimesnį šalčio kelią iki stiklajuostės ir taip yra užtikrinama, kad vėjas nepateks į Jūsų namų erdvę.

Sandarinimo tarpinės privalumai:

• Nepraleidžia vėjo pro stiklajuostes į patalpas
• Palaikoma pastovi patalpų temperatūra
• Nesusidaro šalčio tilteliai
• Lango rėmas nepelyja
• Sumažėja langų rasojimo ir apledėjimo žiemą tikimybė
• Padidėja komfortas
• Sumažėja šildymo išlaidos

Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti ypač geras termoizoliacines savybes turinčius įvairius medinius langus. Mes jau galime pasiūlyti aukštesnę kokybę už tą pačią kainą.
Ir nebesvarbu, ar lauke ūžauja vėjai ar merkia lietūs – būkite pirmieji, kurie namuose visad jausis jaukiai, šiltai ir maloniai.

 

Daugiau informacijos ieškokite www.megramemedis.lt
Megrame medis 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt